Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Wynajmę (oferty)
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

zaAuchan70m,pełne wyposażenie+WIFI-dla5osób:mundurowych,studentów,licealistów

(Piaseczno, Piaseczno, )
 zaAuchan70m,pełne wyposażenie+WIFI-dla5osób:mundurowych,studentów,licealistów  zaAuchan70m,pełne wyposażenie+WIFI-dla5osób:mundurowych,studentów,licealistów  zaAuchan70m,pełne wyposażenie+WIFI-dla5osób:mundurowych,studentów,licealistów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl1350.00
Pokoje: 2
Rodzaj: Mieszkanie
Typ: Samodzielny
Umeblowane: Tak
 

Wynajmę dla minimum 3 do 5 osób(5łóżek) mieszkanie w bliźniaku za Auchan na pi-semną umowę, z całym skromnym wyposażeniem z możliwoscią lepszego dostosowania go do potrzeb młodzieży uczącej się . Kaucja przy 3- 4 osobach= 1200 zł,przy 5 osobach=1500 tj po 300 zł od osoby przy 4 lub pięciu najemcach z płatnoscią w czterech - pięciu ratach . Zużycie mediów wyliczane jest na koniec każdego miesiąca na podstawie wskazań liczników. Pierwszy czynsz i pierwsza rata kaucji ( nie mniejsza niż 100,00 zł) -pobierane są przy spisywaniu umowy. Czynsz w następnych miesiącach i opłaty za zużycie mediów pobierane są między pierwszym a 17-tym dniem każdego miesiąca .
Preferowani uczniowie/uczennice z Piaseczna lecz nie tylko. Osoby niepełnoletnie po-winny posiadać :ważną legitymację szkolną, dokument potwierdzający ich PESEL ,oświadczenie rodziców lub opiekunów ze zgodą na przebywanie /zamieszkiwanie w mieszkaniu objętym umową najmu. Wymagany jest również podpis opiekunów na umowie obok podpisu nieletniej osoby .
inne informacje:Ogrzewanie gazowe wody i pomieszczeń ...Opłaty za media zimą po-nad 800,00 zł-latem 150-250 zł...Wydzielone ,dostosowane pomieszczenie dla osób palących papierosy ...Mieszkanie przyjazne zwierzętom z wykluczeniem gryzoni nisz-czących meble ! ..., Udostępniamy Najemcom ,do wspólnego korzystania z Właścicielką ogródek usytuowany na tyłach posesji przy ul Tulipanów 48, lecz z kategorycznym zakazem wyprowadzania do niego zwierząt za potrzebą...Nie pozwalamy Najemcom na wnoszenie do mieszkania własnych mebli...Nie pozwalamy Najemcom na złośliwe,"bez ładu i składu" przestawianie mebli będących na wyposażeniu mieszkania w celu pogorszenia wyglądu pomieszczeń i zniechęcenia do najmu następnych potencjalnych współlokatorów .
W bliskiej okolicy &#8211; Auchan, OPP Piaseczno, apteki, Przychodnia- CMPiasecz-no,bazarki,bary,
zakłady fryzjerskie itp. osoba kont- P. Elżbieta Trzaskowska-Mróz tel 794 909 339

Ogłoszenie dodane: Piatek, 30 Grudzien, 2016  16:06Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl