Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Wynajmę (oferty)
<< Poprzednie ogłoszenie

Wynajmę dom nieumeblowany z działką i dwoma garażami plus pomieszczenia gospodarcze.

(Nowe Miasto Lubawskie, Żwirki i Wigury 4, , Nowe Miasto Lubawskie, )
Wynajmę dom nieumeblowany z działką i dwoma garażami plus pomieszczenia gospodarcze. Wynajmę dom nieumeblowany z działką i dwoma garażami plus pomieszczenia gospodarcze. Wynajmę dom nieumeblowany z działką i dwoma garażami plus pomieszczenia gospodarcze. Wynajmę dom nieumeblowany z działką i dwoma garażami plus pomieszczenia gospodarcze.


Odpowiedz: janzakrzewski@op.pl
Cena: zl500.00
Pokoje: 5
Rodzaj: Dom
Typ: Samodzielny
Umeblowane: Nie
 

Opis domu do wynajęcia:
Adres: ul. Żwirki i Wigury 4, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie.
Powierzchnia domu 126m2 (do wynajęcia przeznaczone jest 112m2).
Powierzchnia działki około 26 arów.
Dom jest oferowany na wynajem na okres 3 lat.
Dom zbudowany z czerwonej cegły ocieplony 12sto centymetrową warstwą styropianu. Ogrzewanie centralne - dwie kotłownie: olejowa i na paliwo stałe, mogące pracować niezależnie lub łącznie. Obie mają sterownik sterujący automatycznie pracą kotła. Kotłownia węglowa była instalowana w tym roku. Piec posiada 6 lat gwarancji. W każdym pomieszczeniu (z wyjątkiem werandy) znajduje się grzejnik Purmo - instalacja miedziowa. Dom jest pokryty termozgrzewalną papą. W domu znajduje się niskie poddasze, na którym jest wyłożona wełna mineralna pokrytą warstwą foli. Tylko od ulicy znajdują się starego typu okna skrzynkowe. Pozostałe okna w domu zostały już wymienione na plastykowe z podwójną zespolona szybą.
Do domu prowadzą dwa wejścia.
Wejście pierwsze prowadzi przez podwójne drzwi do korytarza. Na prawo za drzwiami wejściowymi znajdują się drzwi i schody prowadzące do piwnicy. Obok drzwi do piwnicy znajdują się schody prowadzące na piętro. Na wprost jest kuchnia o wymiarach około 4 na 4 metry. Z niej na prawo jest wejście do spiżarni o wymiarach około 2 na 3 metry, a na lewo jest przejście do pokoju o wymiarach 4 na 5 metrów. W tym pokoju znajduje się piec kaflowy. Z tego pokoju można przejść na werandę, do której prowadzi drugie wejście.
Na parterze z korytarza na lewo znajduje się pokój o wymiarach 3 na 4m to pomieszczenie nie jest przedmiotem wynajmu i będzie przeze mnie użytkowane w okresie mojego przebywania w Polsce.
Na piętro prowadza schody znajdujące się obok wejścia do piwnicy. Rozkład pomieszczeń na piętrze jest taki sam jak na parterze. Nad spiżarnią znajduje się łazienka wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową i toaletę oraz jest miejsce i podłączenia do pralki. Pozostałe trzy pokoje mają wymiary: pierwszy 4 na 4, drugi 4 na 5, trzeci 3 na 4 metry.
W piwnicy zmajdrują się cztery pomieszczenia. Pomieszczenie pierwsze 3 na 4 metry przeznaczone na zbiorniki na olej opałowy. Pomieszczenie 2 na 3 metry, w którym znajduje się piec olejowy ze zbiornikiem do podgrzewania wody. Pomieszczenie 4 na 4 metry w przeszłości wykorzystywane na pralnie i pomieszczenie 4 na 5 metrów w przeszłości wykorzystywane do składowania ziemniaków i warzyw.
Dom do wynajmu jest oferowany, jako nieumeblowany.
Opis stanu technicznego poszczególnych pomieszczeń.
Parter budynku
Korytarz. Posadzka betonowa. Ściany wytapetowane do wysokości około 1,5m.
Kuchnia 4 na 4 metry: podłoga z desek i częściowo z betonu. Deski w niektórych miejscach przy ścianach okazuje oznaki spróchnienia. Podłoga wymaga remontu lub pokrycia gumolitem a ściany odświeżenia. Okno plastykowe, parapet plastykowy. Kran z ciepłą i zimną wodą znajduje się na ścianie. Odprowadzenie wody ze zlewu. Kuchnia oferowana jest z lodówką-zamrazarką i kuchenką gazową jest bez mebli kuchennych.
Spiżarnia: 2,5 na 3 metry posadzka betonowa, okno plastykowe, parapet plastykowy. Na dwóch ścianach regały drewniane.
Pokój o wymiarach 4 na 5 metrów. Podłoga z desek pomalowana farbą oleją, w rogu piec kaflowy. Okna wychodzą na werandę. Podłoga wymaga odświeżenia lub pokrycia wykładziną. Ściany wymagają pomalowanie.
Weranda: 2,5 na 5m posadzka betonowa okno od strony południowej plastykowe od strony wschodniej skrzynkowe, drzwi wejściowe drewniane.
Pokój 3 na 4 metry nie jest przedmiotem wynajmu.
Pierwsze piętro.
Pokój 4 na 4 metry. Podłoga z desek pomalowana farbą olejną. Ściany wymagają odświeżenia. Okno plastykowe wychodzi na stronę południową. Drzwi wejściowe z korytarza i drugie drzwi do pokoju 4 na 5 metrów.
Pokój 4 na 5 metrów. Podłoga z desek pomalowana farbą olejną. Ściany wytapetowane. Okno typu skrzynkowego wychodzi na wschód.
Pokój 3 na 4 metry. Podłoga z desek pomalowana farbą. Ściany wymagają odświeżenia. Okno typu skrzynkowego wychodzi na wschód. Piec kaflowy. Drzwi wejściowe z korytarza i drugie drzwi do pokoju 4 na 5 metrów.
Budynek gospodarczy.
Budynek gospodarczy jest pokryty termozgrzewalną papą. W budynku gospodarczym znajduje się garaż z miejscem na dwa samochody oraz pomieszczenie na warsztat lub magazyn. Nad połową garażu i warsztatem znajduje się poddasze o wysokości około 2m. Nad połową garażu nie ma poddasza i wysokość jest wystarczająca do zamontowania podnośnika samochodowego. Za ściana garażu znajduje się dwa pomieszczenia gospodarcze z wejściem z tyły budynku gospodarczego.
Informacje dodatkowe.
Wymagane zabezpieczenia:
a) osoby wynajmujące potrafią udokumentować swoje źródła dochodu
b) najemca zakupi olej opałowy znajdujący się w zbiornikach i drewno opałowe w budynku gospodarczym. Po zakończeniu umowy najmu wynajmujący zobowiązuje się zakupić pozostały opał od najemcy.
c) najemca wpłaca depozyt w wysokości sześciu miesięcznej wysokości czynszu. Depozyt podlega zwrotowi po zwrotnym przekazaniu posesji.
d) najemca i wynajmujący będą w czasie umowy komunikować się na Skype.
Środki, które najemca otrzyma od wynajmującego będą przeznaczanie na modernizację domu np. wymiana okien, instalacje kominka itp.
Najemca płaci 800zł miesięcznie dzierżawy plus wszystkie opłaty wynikające z kosztów utrzymania domu łącznie z kosztami bieżących napraw i renowacji.
Uwaga:
Większość powyższych warunków można negocjować.
Od 17. do 20. października będzie można oglądać dom i podpisać umowę. Osoby zainteresowane oględzinami proszę o kontakt i wcześniejsze umówienie się na wybrany termin.
email: janzakrzewski@op.pl
Tel. 00447871261460


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl