Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Wynajmę (oferty)
<< Poprzednie ogłoszenie

Lokal 105 M Kw Bliska Praga Dla 10-12 PracownikÓw StaŻystÓw Itp

(PRAGA ul. Rechniewskiego k Kościoła, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl3600.00
Pokoje: 4
Rodzaj: Mieszkanie
Typ: Samodzielny
Umeblowane: Tak
 

Warszawa, 3 maja 2012 r.
Witam serdecznie,
Kontakt do nas: Grzegorz (tel. kom. 660-189-928, tel. stacjonarny (22) 727-47-69, (OD GODZ. 8.00 DO 22.00, TEŻ W WEEKENDY) mail: gontarz. grzegorz@wp. pl; Możliwość współpracy z agencją nieruchomości.
Oferujemy do wynajmu dostępne od zaraz lub w ciągu kilku dni, mieszkanie własnościowe dostosowane dla większej grupy pracowników o pow. 105 m. kw. plus balkon ok. 6 m. kw. w Warszawie na Gocławiu w rejonie kościoła przy ul. Rechniewskiego (ok. 200 m od centrum handlowego Promenada i ok. 250 m od pętli autobusowej przy ul. Bora Komorowskiego). Do najbliższego przystanku autobusu jest ok. 250 m. Do Wału Miedzeszyńskiego samochodem jest ok. 1 km, podobnie do Mostu Siekierkowskiego. Do Stadionu Narodowego jest ok. 4 km, do centrum Warszawy ok. 7-8 km. Gdy nie ma korków (np. ok. godz. 6-6.30 rano) do centrum Warszawy można dojechać samochodem w ok. od 15 do 25 minut.
Mieszkanie jest dostosowane dla większej grupy pracowników (chętnie np. dla dużej spółki z branży budowlanej), stażystów, też zgranicznych, studentów, etc, dla liczby osób od ok. 7 do ok. 12 (a nawet 14 osób). Ostatnio w każdym z 4 pokoi spało po 3 osoby (łącznie zorganizowana grupa ok. 11-12 osób pracujących w centrum Warszawy), która się zmniejszyła więc rozważa zmianę lokalu na mniejszy. Przez ostatnie kilka lat było wynajmowane dla pracowników spółki giełdowej budującej węzły Mostu Siekierkowskiego, oraz dla zorganizowanej grupy pracowników 12 osób.
Posiada 4 pokoje-sypialnie o pow. ok. 13,5 m kw., 15 m. kw. 18 m. kw. oraz 27 m. kw., kuchnię o pow. ok. 11 m. kw. hol. o pow. ok. 10 m kw. oraz 2 niezależne wyposażone łazienki o pow. ok. 7 m. kw. (z wanną) i ok. 6 m. kw (z prysznicem).
W lokalu obecnie znajduje się 12 nowych łóżek (nowe wersalki i tapczany), podstawowe umeblowanie (szafy, szafki, stoliki, fotele, stoły, krzesła, itp., pralka, dwie lodówki). Na życzenie jest możliwość zapewnienia kompletów cieńszych i grubszych kocy, poduszek, prześcieradeł, itp., dostawienie pewnych elementów umeblowania/wyposażenia.
Lokal jest na osiedlu chronionym (wjazd przez szlaban ochrony). Za dopłatą możliwość wynajęcia 1 miejsca w hali garażowej (dla samochodu osobowego lub niewielkiego busa).
Uzgodniliśmy ze Spółdzielnią Mieszkaniową, oraz, w miarę możliwości, z sąsiadami (na klatce schodowej jest 8 lokali, ale tylko 2 na jednym piętrze), że w lokalu mogą mieszkać większe grupy osób, przy założeniu przestrzegania zasad porządku, bezpieczeństwa i spokoju, etc.
Dotychczas lokal był wynajmowany na okresy od ok. 4 do ok. 18 miesięcy. Wyjątkowo jest możliwość wynajmu na krótszy okres.
Ponieważ miesięczny czynsz za ten lokal (który my pokrywamy, jest wliczony w czynsz dla lokatorów) waha się w przedziale od ok. 900 do 1000 zł., a jest on raczej przeznaczony dla większej grupy osób (my posiadamy tu doświadczenie, wynajmujemy też kwatery/pokoje/stancje w innych miejscach), proponowany czynsz wynajmu aktualny w maju 2012 r. to 390 zł./ osoba / miesiąc, jednak nie mniej niż kwota ok. 3900 zł za cały lokal / miesiąc (do pewnej negocjacji) plus opłaty licznikowe (wynoszą one od ok. 260 do ok. 380 zł./ miesiąc przy w miarę rozsądnym, oszczędnym zużyciu mediów) plus kaucja zwrotna po zakończeniu najmu (najchętniej w wysokości 75 - 100 % czynszu).
Możliwy rachunek lub faktura. Możliwość współpracy z agencją nieruchomości (zwłaszcza przy nieco dłuższym okresie wynajmu).
Kontakt do nas: Grzegorz (tel. kom. 660-189-928, tel. stacjonarny (22) 727-47-69, mail: gontarz. grzegorz@wp. pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl