Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Wynajmę (oferty)
<< Poprzednie ogłoszenie

Biuro na godziny, Centrum spotkań biznesowych

(Poznań, ul. Libelta 29/4, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl70.00
Pokoje: 2
Rodzaj: Mieszkanie
Typ: Samodzielny
Umeblowane: Tak
 

CENTRUM SPOTKAŃ BIZNESOWYCH
Firma Cherry Finance Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Libelta 29/4 w Poznaniu, oferuje miejsce na spotkania biznesowe. Jesteśmy firmą świadczącą usługi finansowe. Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom uzyskania finansowania na preferencyjnych warunkach, aby rozwijać przedsiębiorczość i zwiększać Państwa zyski.
Chcielibyśmy zaproponować Państwu zupełnie nową, unikatową i przyjazną przestrzeń wraz z niezbędną infrastrukturą biurową i socjalną dla ludzi interesu i wymagających klientów, którzy często podróżują w sprawach służbowych. Jest to idealne miejsce na kameralne spotkania i dyskretne rozmowy. Wystrój naszych wnętrz to harmonijne połączenie klasycznej elegancji z modernistycznym minimalizmem.
Biuro wyposażone jest w komputer oraz urządzenie wielofunkcyjne (skaner, drukarka, ksero). Posiada bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Natomiast lokalizacja w samym centrum miasta umożliwi szybkie i sprawne dotarcie do naszej firmy , co zaoszczędzi czas zarówno zapraszającym, jak i zapraszanym. Dodatkowo nasze biuro znajduje się 10 min od Targów Poznańskich oraz dworca PKP.
Osoby korzystające z biura będą miały dostęp do:
- salki konferencyjnej
- własnego stanowisko pracy,
- lampki i krzesła,
oraz dostęp do:
- WiFi
- faxu
- drukarki i skanera,
- kuchni z lodówką, kawą, herbatą i woda do użytku wspólnego, kubkami i filiżankami na kawę,
- każdego wolnego miejsca w biurze
oraz obsługę sekretariatu
Cennik: Gabinet oraz sala spotkań ( możliwość z korzystania z tarasu ) 70,00 zł za 1 godz.
Dojazd do biura to tramwaj linii nr 3,4,9,10,11 do ul. Poznańskiej.
Wszystkich chętnych już teraz zapraszamy do zapoznania się z tematem.
Wszelkie pytania dotyczące miejsca spotkań biznesowych w CherryFinance można kierować na adres: biuro@cherryfinance.pl bądź pod telefonem 61 67 07 144.
www.cherryfinance.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl