Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Wynajmę (oferty)
<< Poprzednie ogłoszenie

Aaa! Akademik - Prywatny akademik (Warszawa)

(Warszawa, Warszawa, )
Aaa! Akademik - Prywatny akademik (Warszawa)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl590.00
Pokoje: 7
Rodzaj: Dom
Typ: Miejsce w pokoju
Umeblowane: Tak
 


Aaa! Akademiki to alternatywa dla uczelnianych, warszawskich akademików, wynajmowanych prywatnie pokoi, mieszkań czy stancji. Nasze akademiki to próba zaoferowania polskim studentom akademików w najwyższym standardzie na rynku, co ważne w ramach budżetu polskiego studenta! Akademiki mieszczą się w dużych willach, które podzielone są na kilka stref: dzienną,kuchenną, cichą, sypialną, sportową, gospodarczą.

Studentom zapewnione jest bezpieczeństwo i ochrona. Istotne jest też to, że nasze akademiki są kameralne, w każdym zamieszka tylko około 30-40 osób. Wybór lokalizacji danego akademika dokonywany jest przez samych studentów chcących w nim zamieszkać. Na podstawie zebranych ankiet, gdzie zainteresowani wskazują preferowane dzielnice, dokonujemy wyboru właściwego domu z bardzo bogatej oferty jaką dysponujemy. Już w 2012 roku otwieramy pierwsze akademiki.

Najważniejsze dla nas jest to, by zapewnić studentom jedną, niską cenę, która zawiera wszelkie opłaty. Nie mamy dodatkowych opłat za prąd, wodę, wywóz śmieci, sprzątanie, ochronę, TV czy Internet. To wszystko jest w ramach stałej miesięcznej opłaty.

Aaa! Akademik jest dla studentów wszystkich uczelni, państwowych i prywatnych, możesz studiować dziennie, zaocznie lub wieczorowo. Chętnie przyjmujemy studentów z zagranicy. Każdego traktujemy tak samo, po ludzku.
Aaa! Akademik to miejsce dla studentów, którzy chcą studenckie życie spędzić w &#8222;cywilizowanych&#8221;, komfortowych warunkach. Obalamy stereotyp, że studentowi wystarczy kawałek miejsca w akademiku czy pokoju. My zapewniamy dużo więcej, a wszystko po to abyście mogli nie tylko mieszkać komfortowo, ale również rozwijać swoje zainteresowania i z przyjemnością wracać do Waszego akademika.

Więcej informacji oraz przyjmowanie zgłoszeń na www.aaaakademik.pl http://www.aaaakademik.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl