Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

"akacjowy ZakĄtek"

(05-500 Piaseczno, ul. Wojska Polskiego 58, Warszawa, )
"akacjowy ZakĄtek"


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Budynek mieszkalny wielorodzinny o zwartej bryle dopasowanej do kształtu działki i układu otaczających go trzech ulic. Ze względu na ruchliwą ulicę Wojska Polskiego i Sienkiewicza od strony wschodniej i wschodnio-południowej zaprojektowano zabudowane loggie spełniające funkcje dodatkowej bariery akustycznej. Od spokojnej ulicy Kniaziewicza i od strony północnej budynek posiada otwarte balkony. Duże przeszklenia w parterze budynku stanowiące witryny lokali usługowych nadają lekkości projektowanej bryle budynku. Wokół budynku zaprojektowano swobodne przejścia łączące bezpośrednio ciągi piesze przy u. Wojska Polskiego i Kniaziewicza. Oryginalny charakter architektury budynku uzyskano poprzez zastosowanie cegły elewacyjnej w parterze, ostatniej kondygnacji i we wnękach balkonowych.
W budynku znajduje się 49 mieszkań, w tym 29 o powierzchni do 60m&sup2; i 20 o powierzchni powyżej 60m&sup2; oraz komórki lokatorskie o powierzchni od 2 do 10 m&sup2;. Na terenie znajduje się łącznie 68 miejsc postojowych: na zewnątrz 22 miejsca, natomiast w budynku znajduje się garaż podziemny z 46 miejscami dla samochodów osobowych.

Planowany termin realizacji inwestycji to grudzień 2012 roku. Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim (do wykończenia). Zapraszamy do biura sprzedaży:

Wola Gołkowska, ul. Gościniec 5A, 05-503 Głosków

e-mail: mieszkania@pideweloper.pl

tel: 22 737 13 16; fax: 22 757 40 08

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Czerwiec, 2012  12:15Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl