Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie własnościowe, należące do Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej w T

(Tuchola, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl60000.00
 

Sprzedam mieszkanie własnościowe, należące do Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej w Tucholi na ul. Kościuszki.
Mieszkanie o pow. użytk. 44,30 metrów kwadratowych, położone na 3 piętrze, składające się z 3 pokoi, kuchni (ciemnej - bez okien), łazienki, przedpokoju wraz z piwnicą o pow. 1,71 metrów kwadratowych.

Lokal nie jest zadłużony w Spółdzielni posiada nadpłatę w wysokości 100 zł. Czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej to 340 zł miesięcznie. (zgodnie z zapisem służebności uprawniony płaci czynsz należny spółdzielni)

Cena jest taka niska ponieważ mieszkanie obciążone jest służebnością osobistą. Tzn do swojej śmierci ma prawo zajmować cały lokal uprawniony do służebności.

Służebność nie jest ujawniona w księdze wieczystej, jednakże podpisana jest umowa między mną (jedynym właścicielem mieszkania) a uprawnionym do służebności, która umożliwia uprawnionemu mieszkać do końca życia (uprawniony ma 42 lata, jest osobą chorą na raka),

Sprzedaję mieszkanie wraz z służebnością.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu: 531 586 691, lub GG: 42 858 101

Ogłoszenie dodane
: Sobota, 11 Sierpien, 2012  15:10Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl