Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam Super Mieszkanie Z GaraŻem

(Warszawa, Świderska, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl435000.00
 

BezpoŚrednio Sprzedam Bardzo Ładne Mieszkanie Na BiaŁoŁĘce Przy Ulicy Świderskiej.

ŁĄczna Powierzchnia: 50, M2. Dwa Pokoje. DuŻy Balkon: 6 M2, Garderoba Oraz GaraŻ. 6 PiĘtro. Winda. Blok Z 2005 Roku

Mieszkanie Bardzo Jasne I Przestronne, Ładne W PeŁni WyposaŻone, Ekspozycja Wschodno- Zachodnia, Gotowe Do Zamieszkania Bez NakŁadÓw Finansowych.

Zabudowana I W PeŁni WyposaŻona Kuchnia!
Lodówka, Płyta, Piekarnik, Okap - Robiona Na ZamÓwienie W 2006 R., Zabudowana Garderoba, PodŁogi &#8211; Parkiet, Oraz Trakota W Łazience I Kuchni.


Polecam Dobra Lokaizacjia Blisko Przystanki Autobusowe, Od Grudnia Zostanie Otwrty Most PÓnocny KtÓry MieŚci SiĘ W Niedalkiej OdlegŁoŚci Od Mieszkania Ok. 2 Km.
Po Drugiej Stronie Ulicy Przdszkole, SzkoŁa Na Terenie Osiedla MieŚci SiĘ Sklep, W BezpoŚrednim SĄsiedztwie Jest RÓwnieŻ Tesco, Piotr I PaweŁ Oraz RÓznego Rodzaje Punkty UsŁugowe, Bazarek. W PobliŻu DosoknaŁe Miejsce Na Wypoczynek WaŁ Przy Wisle Z UŁoŻonĄ KostkĄ Na Spacery I Rower.

Osiedle StrzeŻone, Ogrodzone I Monitorowane, Zadbane DuŻo Zielni NasadzeŃ Drzew I KrzewÓw, PnĄcz I TrawnikÓw MieŚci SiĘ RÓwnieŻ Plac Zabaw.

PowaŻnie Zainteresowanych ProszĘ O Kontakt I Zapraszam Do Obejrzenia.
Telefon 607 103 609

PoŚrednikom I Agencjom DziĘkujĘ!
SprzedaŻ BezpoŚrednia

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 06 Listopad, 2011  16:06Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl