Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam Dom Spokojna Okolica -(podana cena - do negocjacji)

(Piotrkowice\ 2 Km Od Czempinia, Kościan, )
Sprzedam Dom Spokojna Okolica -(podana cena - do negocjacji) Sprzedam Dom Spokojna Okolica -(podana cena - do negocjacji) Sprzedam Dom Spokojna Okolica -(podana cena - do negocjacji)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl160000.00
 

DOM POŁOŻONY JEST 2 KM OD MIASTA CZEMPIŃ (5195 mieszkańców) GDZIE ZNAJDUJE SIĘ: SZKOŁA PODSTAWOWA, GIMNAZJUM, PRZEDSZKOLE, URZĄD GMINY, PRZYCH. MEDYCZNE, APTEKI, KOŚCIÓŁ, BANKI, POLICJA, POCZTA, SKLEPY.

Dom wolnostojący(do remontu) 90 m/2 z lat 60-tych - 3 pokoje, strych do zabudowy, piwnica, dach dwuspadowy, ogrzewanie CO. Otoczony drzewami (stąd brak pełnej prezentacji na zdjęciach), co gwarantuje chłód w upalne dni.

Przez gminę przebiegają ważne szlaki komunikacyjne między innymi linia kolejowa łącząca Poznań z Wrocławiem jak i popularna "5", czyli trasa nr 5 z Gdańska przez Poznań, Wrocław do Pragi. Gmina posiada bliskie i dogodne położenie w odniesieniu do Poznania (40 km dojazd samochodem ok. 40 min.) i autostrady A2 (E30).

Z Czempinia można dojechać pociągiem do Poznania - 40 min (odjazdy co pół godz lub co godz. w zależności od pory dnia), do Kościana - 10 min, do Leszna 35 min, do Wrocławia 2 godz.

Najbliższe miasta to także Kościan (9 km od Piotrkowic), gdzie znajdują się: przedszkola, szkoły średnie i inne. Znaczny węzeł drogowy i kolejowy ułatwia dojazd do pracy, szkoły. W Kościanie krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie.

* Linie kolejowe łączą Kościan bezpośrednio z wieloma miastami (połączenia bezpośrednie):
o Kościan-Wrocław-Przemyśl (najdłuższe połączenie bezpośrednie)
o Kościan-Poznań-Bydgoszcz - Gdynia
o Kościan-Poznań-Suwałki

W Kościanie znajduje się także szpital im. Teodora Dunina z oddziałem ratunkowym, poradniami specjalistycznymi i odpowiednimi oddziałami szpitalnymi oraz szkołą rodzenia.

Północna część gminy stanowi otulinę Wielkopolskiego Parku Narodowego, a południowa część gminy włączona została do Parku Krajobrazowego im. D. Chłapowskiego. Teren okoliczny sprzyja wycieczkom rowerowym, jest bogaty także w zespoły pałacowe z 18 i 19 w.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl