Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

SPRZEDAM DOM I ZIEMIĘ

(ZIELENIEC, 8 KM OD GOSTYNINA, 30 KM OD PŁOCKA, Gostynin, )
SPRZEDAM DOM I ZIEMIĘ SPRZEDAM DOM I ZIEMIĘ SPRZEDAM DOM I ZIEMIĘ SPRZEDAM DOM I ZIEMIĘ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl200000.00
 

Sprzedam malowniczo położony dom wraz z budynkami gospodarczymi na posesji 0,5 ha oraz ziemię o powierzchni 5 ha w miejscowości Zieleniec. Jest możliwość sprzedaży tylko ziemi lub tylko siedliska!!! Posesja znajduje się 8 km od Gostynina tj. miasta, które w perspektywie 2 lat będzie posiadało kompleks obiektów geotermalnych, co znacznie zwiększy atrakcyjność siedliska!
Dom znajduje się przy drodze asfaltowej, posiada dostęp do kanalizacji i prąd. Na działce można doskonale wypocząć, gdyż jest wykopany stary, dziki staw i rośnie wiele drzew. Nie dalej niż 1 km od posesji znajduje się kościół, sklepy oraz szkoła podstawowa i gimnazjum. Myślę, iż dom ma świetną lokalizację, w szczególności dla osób, które szukają ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą. Jednocześnie budynki gospodarcze można także dostosować do potrzeb działalności gospodarczej. Zapraszam wszystkich do obejrzenia posiadłości. Więcej szczegółów można uzyskać pod nr telefonu (24) 2359038 lub 795257407. CENA do uzgodnienia.

Ps. Posesja znajduje się ok. 30 km od Płocka, ok. 120 km od Warszawy i ok. 80 km od Łodzi.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl