Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Na SprzedaŻ NiezwykŁe Mieszkanie W Pszczynie

(Bielsko-Biała, )
Na SprzedaŻ NiezwykŁe Mieszkanie W Pszczynie Na SprzedaŻ NiezwykŁe Mieszkanie W Pszczynie Na SprzedaŻ NiezwykŁe Mieszkanie W Pszczynie Na SprzedaŻ NiezwykŁe Mieszkanie W Pszczynie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl365000.00
 

Na sprzedaż mieszkanie wyjątkowe - prestiżowe, o zabytkowym charakterze.
Mieści się w XIX-wiecznej kamienicy w starej willowej dzielnicy Pszczyny, w otoczeniu zarówno zabudowy miejskiej - mieszkalnej oraz urzędów, jak i sporej ilości zieleni.
Jest to wolno stojąca, II piętrowa i zadbana (dach po generalnym remoncie) kamienica.
Samo mieszkanie to lokal na I piętrze o powierzchni 142,85 m2. Ok. 100 m2 jest po generalnym remoncie i składa się z przedpokoju, łazienki, oraz 3 dużych pokoi. W części tej wymienione zostały okna, wszystkie instalacje, odnowiona stolarka drzwiowa, ściany i podłogi. Ogrzewanie stanowi kocioł c.o. gazowy z elektronicznym sterowaniem. Alternatywnie 2 sprawne piece kaflowe, istnieje również możliwość budowy kominka.
Unikalnym atutem tego mieszkania jest zabytkowa stolarka drzwiowa, w większości odrestaurowana, z niebywałymi rzeźbionymi portalami, oraz bardzo ciekawy zabytkowy piec kaflowy. Łącznie w mieszkaniu tym znajdują się 2 piece kaflowe, natomiast drugi nie przedstawia już tak wysokich walorów historycznych.
Ponadto w mieszkaniu jest jeszcze jeden ogromny pokój o pow. 42 m2, do remontu.
Wysokość pomieszczeń to 3,40m.
Dodatkowo, nie wliczona do w/w powierzchni, jest przeszklona weranda, oraz komórka/spiżarka.
Do mieszkania przynależne są również 2 piwnice.
Z mieszkaniem związany jest współudział w częściach wspólnych budynku, co daje możliwość korzystania ze strychu, budynku gospodarczego oraz podwórza, włącznie z miejscem parkingowym. Jest również możliwość garażowania, ale w drodze odrębnych ustaleń.

Wraz z mieszkaniem sprzedaży podlega nieduża, ok. 80 m2 działka zagospodarowana jako ogród przed w/w budynkiem, od frontu (ulicy). Jest dla niej prowadzona osobna księga wieczysta, ale jej cena jest wliczona w cenę mieszkania, a sprzedaż możliwa jest tylko w całości wraz z nim.

Lokalizacja, reprezentacyjność oraz potencjał w powierzchni tego mieszkania sprzyjają również prowadzeniu w nim działalności gospodarczej, np. biuro, gabinet, kancelaria.

Kontakt: 606379479

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Czerwiec, 2012  14:31Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl