Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Giełda Nieruchomości

(Kłodzko, Kłodzko, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Polska Giełda Nieruchomości powstała w 1996r. Firma od 15 lat tworzy zintegrowany system sprzedaży nieruchomości na bazie serwisów internetowych. System prezentacji i reklamy ofert nieruchomości pozwala na intensywną penetrację środowisk inwestycyjnych w oparciu o wysokokwalifikowaną kadrę radców handlowych, brokerów i doradców rynku nieruchomości. PGN organizuje kompleksowo cały proces sprzedaży w imieniu i na rzecz właściciela nieruchomości. Firma PGN jest objęta certyfikatem ubezpieczeniowym. Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe potwierdzają studia podyplomowe i egzaminy państwowe Radców Handlowych (mgr Jerzy Szymański i mgr Agnieszka Radomska). Brokerzy i doradcy rynku nieruchomości z wykształceniem ekonomiczno-prawnym i informatycznym zapewniają wysoką jakość działań marketingowych i zapewniają bezpieczeństwo transakcji.
PGN prowadzi ogólnopolskie portale prezentujące nieruchomości przeznaczone do sprzedaży w oparciu o współpracę z biurami na terenie całego kraju. System Real Estate Poland jest skonstruowany tak, by w procesie sprzedaży mogły uczestniczyć także inne biura, firmy oraz instytucje. Prezentacja i reklama odbywają się pod hasłem CAŁA POLSKA SPRZEDAJE TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ. Portale o zasięgu globalnym pozwalają na przegląd ofert przez polonię zagraniczną rozsianą po całym świecie, która jest najpoważniejszym potencjalnym (teraźniejszym i przyszłym) inwestorem. 80% naszych kupców to Polacy przebywający za granicą i przedstawiciele wielkich aglomeracji miejskich doceniających lecznicze i turystyczne walory Sudetów.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Lipiec, 2012  15:13Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl