Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Sprzedam dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Energooszczędne domy jednorodzinne

(Siewierz, Pozostałe miejscowości, )
Energooszczędne domy jednorodzinne Energooszczędne domy jednorodzinne Energooszczędne domy jednorodzinne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Energooszczędne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej (5 budynków) zlokalizowane na terenie Dzielnicy Jeziorna powstającej w Siewierzu.

Domy wykonane zostaną w standardzie deweloperskim. Budynki składać się będą z parteru i poddasza użytkowego o łącznej powierzchni użytkowej około 100 m2. Domki posiadać będą widok na skwer a po przeciwnej stronie ulicy znajdzie się park i plac zabaw. W pobliskiej kamienicy natomiast zlokalizowane będą lokale handlowe i usługowe.

Osiedle ma stać się samowystarczalną jednostką mieszkalną posiadającą pełne zaplecze usługowe, oświatowe, kulturalne i biznesowe. Jest to innowacyjny projekt uwzględniający zasady zrównoważonego rozwoju. Domy spełniać będą restrykcyjne wymogi zużycia energii przewidziane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska w ramach programu NF 40 upoważniające kupujących do dofinansowania w wysokości 30000 zł. Domy będą ponadto klasyfikowały się do wsparcia w ramach rządowego programu MDM.

Budynki wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów, co zapewni ich atrakcyjność wizualną jak i niewielki zużycie energii oraz niskie koszty eksploatacji.

Dzielnica Siewierz Jeziorna zawdzięcza swoje malownicze położenie bezpośredniemu sąsiedztwu zalewu Przeczyckiego. To swoisty azyl w samym centrum województwa śląskiego posiadający doskonałe połączenie drogowe z największymi aglomeracjami miejskimi w tej części kraju. Dodatkowym atutem komunikacyjnym jest bliskość lotniska Katowice - Pyrzowice położonego w odległości zaledwie 17 km. Osiedle posiada linię autobusową łączącą je z centrum Siewierza a od najbliższego centrum handlowego dzieli je 15 minut samochodem.

Więcej informacji na stronie: www.isomeg.pl

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: sprzedaz@isomeg.pl lub pod numerem telefonu 603985161


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl