Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Hala Produkcyjno-magazynowa

(Bielsko-Biała ( Wapienica ), Bielsko-Biała, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy do wynajęcia nowo wybudowany obiekt składający się z hali produkcyjno-magazynowej z trzema bramami sterowanymi elektrycznie o powierzchni 336m2 o wymiarach 12,5 m szerokość i 27 m długość i wysokości od 3,3 m do 4,5 m oraz pomieszczeń socjalno - biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 226 m2, na dzień dzisiejszy w stanie surowym do zrobienia przez właściciela pod klienta.
Całość znajduje się w przemysłowo - usługowej dzielnicy Bielska - Wapienicy co powoduje dogodny dojazd komunikacją MPK oraz samochodami osobowymi jak również ciężarowymi. Idealne połączenie z drogą S1.
Obiekt znajduje się na terenie zakładu produkcyjnego i nadaje się idealnie na hurtownię bądź produkcję.
Wszystkie media w budynku.

OPŁATY: czynsz najmu: 9500,00 zł/m-c + VAT + media. KAUCJA: dwumiesięczne odstępne.

kontakt tel. 601 570 352


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl