Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Zabytkowa nieruchomość pod inwestycje w otoczeniu parku i stawu.

(Mechowo, Pozostałe miejscowości, )
Zabytkowa nieruchomość pod inwestycje w otoczeniu parku i stawu. Zabytkowa nieruchomość pod inwestycje w otoczeniu parku i stawu. Zabytkowa nieruchomość pod inwestycje w otoczeniu parku i stawu.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
OKAZJA - KUPUJ Z ARCHITEKTEM !!! NIE PŁAĆ PROWIZJI / WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA STRONA SPRZEDAJĄCA
Zespół dworsko - parkowy z XIXw. położony na działce o pow. 2,3ha w cenie 1.900.000,- PLN w otoczeniu parku i malowniczego stawu. Nieruchomość położona jest ok. 20 km od wybrzeża Bałtyku (okolice miejscowości Pobierowo). Istnieje możliwość zwiększenia terenu pod inwestycje o kolejne 8ha i dodatkowe 1000m2 z przeznaczeniem na parkingi.
Zabytkowy budynek przeznaczony jest do remontu, ale jego stan należy określić jako dobry, ponieważ przeprowadzono już wiele istotnych prac remontowych ( nadaje się do natychmiastowego zamieszkania, a część pomieszczeń jest wyposażonych i stale użytkowanych ).
Parter wys. 3,70m i pow. 377,5m2 zajmuje 15 pomieszczeń w skład, których wchodzi 8 pokoi, 2 kuchnie, 3 toalety, łazienka i obszerny hol wejściowy. Piętro o wys. 3,30m to 323,5m2 pow. przeznaczonej na 14 pokoi, każdy z osobnym węzłem sanitarnym. Do adaptacji przeznaczyć można około 177,5m2 pow. użytkowej strychu o wys. min. 2,20m oraz 377,5m2 piwnic ( wys. 2,15-2,55m ), które mieszczą 18 pomieszczeń ( każde posiada wszystkie instalacje ) oraz wędzarnie. Piwnica połączona jest z klatką schodową i posiada 3 niezależne wyjścia na zewnątrz budynku.
Zachowano wiele oryginalnych detali, a wnętrza posiadają swój wyjątkowy klimat, dzięki drewnianym podłogom i drzwiom oraz murowanym sklepieniom w piwnicy. Nieocenioną wartością jest samo otoczenie dworku. Reprezentacyjną elewację frontową podkreślają szpalery drzewek i krzewów, ale prawdziwym skarbem jest ogród i park na tyłach posiadłości. Stare dęby skrywają malowniczy staw, którego barwy zmieniają się w zależności od pory dnia i roku
Firma IWASZCZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI I PROJEKTOWANIE oferuje również usługi projektowe, wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze,adaptacje projektów katalogowych oraz aranżacje i projektowanie wnętrz.

Osoba odpowiedzialna za ofertę:
arch. Igor Iwaszczyński ( nr licencji 10907 ), tel. 433 522 450


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl