Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Sale szkoleniowe do wynajęcia

(Wrocław, ul. Swobodna 8a, Wroclaw, )
Sale szkoleniowe do wynajęcia Sale szkoleniowe do wynajęcia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy sale szkoleniowe do wynajęcia (również na krótkie terminy i na godziny) w atrakcyjnej lokalizacji blisko dworca PKP i PKS, przy ul. Swobodnej 8a w Oddziale Fundacji "Promyk Słońca".

Posiadamy dużą klimatyzowaną salę o powierzchni ponad 100 m2, wyposażoną w przesuwane ścianki, które umożliwiają podzielenie jej na trzy mniejsze sale szkoleniowe. Sale znajdują się na specjalnie wydzielonym piętrze szkoleniowym (IV piętro, budynek wyposażony jest w windę) z zapleczem socjalnym, na które składają się:
oranżeria - miejsce na poczęstunek i przerwy kawowe
szatnia dla uczestników
pomieszczenie dla wykładowców
WC męski i damski
Budynek jest nowy (2009/2010), dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl