Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Obiekt na sprzedaż, Przecław k/Szczecina [TEMI1016]

(Przecław k/ Szczecina, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Do sprzedaży budynek o charakterze mieszkalno-usługowym w Przecławiu. Budynek o powierzchni 4276,07m2 z czego do sprzedaży jest przeznaczona część o powierzchni 3380,2m2. Budynek 5 kondygnacyjny położony na działce o powierzchni 5847m2. Budynek jest przystosowany i zostanie wykończony pod klucz tak, aby możliwe było w nim prowadzenie działalności "Dom Seniora". W budynku znajduje się ok 80 pomieszczeń przystosowanych do prowadzenia tego typu obiektu. Dodatkowo w piwnicy znajduje się powierzchnia 350 m2 przygotowana pod fitness.

Na parterze znajduje się:

11 łazienek, 4 pokoje 1 osobowych, 7 pokoi 2 osobowe, 1 pokój 3 osobowy.

Na I piętrze znajduje się:

18 łazienek, 5 pokoi 1 osobowych, 6 pokoi 2 osobowych, 9 pokoi 3 osobowych, jadalnia z wydawalnią posiłków.

Na II piętrze znajduje się:

15 łazienek, 5 pokoi 1 osobowych, 9 pokoi 2 osobowych, 4 pokoje 3 osobowe, duży pokój dzienny.

Na każdym z poziomów dodatkowo znajdują się pomieszczenia potrzebne przy prowadzeniu działalności Dom Seniora takie jak gabinet zabiegowy, gabinet lekarski, pokój pielęgniarek, etc.

Obiekt zlokalizowany jest na ogrodzonej działce, na której znajduje się ok 40 miejsc parkingowych.

CENA: 16.000.000

Temistyl Prawo Nieruchomości
tel. 91-4880403; 796209299


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl