Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Nieruchomość z końca XIXw. przeznaczona do adaptacji, położona blisko centrum Szczecina.

(Szczecin, Szczecin, )
Nieruchomość z końca XIXw. przeznaczona do adaptacji, położona blisko centrum Szczecina. Nieruchomość z końca XIXw. przeznaczona do adaptacji, położona blisko centrum Szczecina. Nieruchomość z końca XIXw. przeznaczona do adaptacji, położona blisko centrum Szczecina. Nieruchomość z końca XIXw. przeznaczona do adaptacji, położona blisko centrum Szczecina.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
OKAZJA - KUPUJ Z ARCHITEKTEM !!! NIE PŁAĆ PROWIZJI / WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA STRONA SPRZEDAJĄCA
Nieruchomość z końca XIXw. w cenie 1.350.000,- PLN przeznaczona do adaptacji, położona blisko centrum Szczecina. Obiekt przeznaczony jest na funkcje kulturalno-oświatowe.
Aktualnie nieruchomość przynosi miesięczny dochód w kwocie 4000 zł (nadajniki 2 sieci komórkowych zamontowane na wieży).
Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków województwa zachodniopomorskiego.
Oferta dotyczy 52/100 udziału w gruntcie o powierzchni 603 m2 i nieruchomości zabudowanej o łącznej pow. użytkowej około 550 m2, w skład której wchodzi duża otwarta sala wraz z antresolą, pomieszczenia w wieży oraz część piwniczna z węzłem sanitarnym i kuchnią o łącznej kubaturze 3 870m3.
Firma IWASZCZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI I PROJEKTOWANIE oferuje również usługi projektowe, wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze,adaptacje projektów katalogowych oraz aranżacje i projektowanie wnętrz.

Osoba odpowiedzialna za ofertę:
arch. Igor Iwaszczyński ( nr licencji 10907 ), tle. 533 522 450
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl