Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Na sprzedaż duży obiekt, hala, magazyn, hurtownia, ubojnia w Wilamowicach! Nowa, niższa cena- okazja

(Wilamowice, Bielsko-Biała, )
Na sprzedaż duży obiekt, hala, magazyn, hurtownia, ubojnia w Wilamowicach! Nowa, niższa cena- okazja Na sprzedaż duży obiekt, hala, magazyn, hurtownia, ubojnia w Wilamowicach! Nowa, niższa cena- okazja Na sprzedaż duży obiekt, hala, magazyn, hurtownia, ubojnia w Wilamowicach! Nowa, niższa cena- okazja Na sprzedaż duży obiekt, hala, magazyn, hurtownia, ubojnia w Wilamowicach! Nowa, niższa cena- okazja


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Na sprzedaż obiekt pod działalność przemysłową lub spożywczą, utrzymany w dobrej kondycji i funkcjonujący. Może zostać przeznaczony zarówno na hurtownię, jak i produkcję lub przetwórstwo spożywcze. Można w nim prowadzić również rozbiór mięsa wieprzowego, drobiowego i in., jest do tego przystosowany i posiada w tym kierunku wszelkie pozwolenia i odbiory sanitarne, weterynaryjne i dotyczące ochrony środowiska.
Budynek wzniesiony został w 1978 roku, jest murowany z cegły, kryty dachem dwuspadowym i dachówką ceramiczną na więźbie drewnianej. Usytuowany jest na działce ok. 9ar, w sąsiedztwie innych obiektów przemysłowych i produkcyjno-usługowych, więc jakakolwiek działalność prowadzona w oferowanym obiekcie nie będzie uciążliwa dla otoczenia, nawet w systemie trzyzmianowym. Teren jest w całości ogrodzony i całodobowo strzeżony.
Sam budynek posiada powierzchnię ok. 310 m2, na którą składają się 2 czynne chłodnie, pomieszczenia produkcyjne, oraz pełne zaplecze socjalne i biurowe. Wszystkie pomieszczenia wykończone są płytkami ceramicznymi do pełnej wysokości. Poza tą wymienioną powierzchnią, część budynku (zaplecze socjalne) jest podpiwniczona, a także jest strych który można zaadaptować na cele np. mieszkalne, o powierzchni około 30m2. Dodatkowo na posesji znajduje się nieduży budynek magazynowo-gospodarczy o pow. 25m2.
Przy budynku głównym znajduje się rampa rozładowcza. Obiekt wyposażony jest we wszelkie media - woda, gaz, kanalizacja i prąd (transformator 200kW).
Powierzchnia - 310m2 + piwnica, strych i bud. gosp.
Powierzchnia działki - 900m2
Cena - 499 000 PLN

Kontakt: 606379479


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl