Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Hala Magazynowo-produkcyjna

(Plock, Płock, )
Hala Magazynowo-produkcyjna Hala Magazynowo-produkcyjna Hala Magazynowo-produkcyjna Hala Magazynowo-produkcyjna


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Hala o wybudowana na działce o powierzchni 10230 m2 z czego teren 3000 m2 z halą to teren utwardzony i ogrodzony, który przylega do drogi krajowej nr 62 Płock &#8211; Warszawa przy wylocie ul Wyszogrodzkiej w Płocku w pobliżu osiedli mieszkaniowych Imielnica oraz centrów handlowych( Auchan, OBI, galerie Wisła i Mazowsze) OPIS Hala o powierzchni 500 m2 typu Sigma 160 / 25 wybudowana w 2000 r. przez firmę FRISOMAT. Hala o konstrukcji stalowej i estetycznej elewacji z blachy foliowanej w kolorze białym profilowanej w szeroki płytki trapez, bardzo dobre oświetlenie dzienne- dachowe, dobrze wyizolowana i wentylowana. Hala bez podpór, wolna cała powierzchnia. Podłoga betonowa zbrojona o grubości 15 cm ( pod wózki magazynowe). Ściany wewnętrzne wykończone ognioodpornymi płytami gipsowymi , które są wyszpachlowane i pomalowane farbą emulsyjną na biało. Ściany i dach wyizolowane watą mineralną ognioodporną o grubości 16 cm. W hali urządzono biuro dla personelu / typu sekretariat-gabinet / ; pokój śniadań i szatnia dla pracowników oraz WC. Media w hali : woda miejska ; kanalizacja własna ; energia 380 V moc przyłączeniowa &#8211;32 A , z możliwością uzyskania przydziału większej mocy , telefon ,instalacja alarmowa, ogrzewane biuro- grzejniki elektryczne, hala nie ogrzewana. Możliwość podprowadzenia gazu np. w celach grzewczych ( nitka gazu biegnie w naszej działce w odległości 25 m od hali). Hala nadaje się na działalność produkcyjno &#8211; usługową np. na magazynowanie towarów , produkcję , usługi itp.
czynsz : 5000 zł netto + VAT
Czynsz za wynajem nie obejmuje opłat jak : podatek od nieruchomości ( hala jest budowlą, więc podatek jest stosunkowo niski ok. 4200 zł rocznie, natomiast od gruntu 0,95 zł/m2, kwota podatku uzależniona od powierzchni przeznaczonej pod wynajem), wywóz śmieci, odśnieżanie, energia elektryczna, telefon , ogrzewanie biura i hali , bieżące remonty, ubezpieczenia budynku od zdarzeń losowych, prowadzenie książki budynku - roczne przeglądy hali zgodne z wymogami prawa budowlanego .Koszty te będą obciążać najemcę.
Istnieje możliwość wynajęcia terenu 1600 m2 ogrodzonego , przylegającego do hali. Patrz zdjęcie.
Hala dostępna do wynajęcia od 01.05.2017 r.
Umowy wieloletnie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl