Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Dworek

(Brodnica, Brodnica, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Dworek został zbudowany z czerwonej cegły w 1928 r. Jest położony na obrzeżach Pojezierza Brodnickiego. Czysta, nieskażona natura i spokój od zgiełku miast i dróg to istotne atuty.
Dom ma czystą hipotekę z jednym właścicielem. Plan zagospodarowania przestrzennego nie wyklucza prowadzenia np. działalności agroturystycznej. Budynek nie należy do Wojewódzkiego Rejestru Zabytków i nie podlega ochronie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Dworek znajduje się w powiecie brodnickim. Odległości od:
- Warszawa - 180 km
- Włocławek &#8211; 70 km
- Toruń &#8211; 100 km
- Rypin &#8211; 12 km
Dom składa się z parteru o powierzchni 120 m2 (6 pokoi lub inna możliwość aranżacji wnętrz) i poddasza do adaptacji. Jest przeznaczony do generalnego remontu. Do domu prowadzą 3 wejścia. Uwagę zwracają zdobione wejście główne, tylne wejście z portykiem i kolumnami czy estetyczne detale architektoniczne. Schody wejściowe półkoliste. Przez cały dom biegną kanały wentylacyjne. Brak stolarki okiennej i drzwiowej. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne grube (ok. 30 cm), częściowo niekompletne. Możliwość podłączenia węzła sanitarnego, prądu, telefonu i Internetu.
Przy dworku znajduje się budynek gospodarczy w stanie ogólnym dobrym (możliwość przystosowania na małą stajnię itp.) .
Do domu można dokupić ziemię (w zależności od potrzeb kupującego od 0,5 do 4,5 ha). Nieopodal domu jest urokliwy staw, sad ze starymi odmianami drzew owocowych i inne zadrzewienia. Możliwość rewitalizacji starej rzeczki i stawów.
Uczynni i bardzo spokojni sąsiedzi to również istotny atut. Gościnność to tutaj najważniejsza wartość. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne (Górzno, Brodnica, Rypin), mnogość zwierzyny łownej oraz gospodarstwa ekologiczne.

Cena:
- dworek plus budynek gospodarczy plus 0,3 ha ziemi - 90 000 PLN
- dworek plus budynek gospodarczy plus 4,75 ha ziemi - 230 000 PLN
Można dokupić dowolną ilość ziemi do 4,75 ha. Cena za 1 ha &#8211; 30 000 PLN.
Ceny do negocjacji.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 31 Maj, 2011  14:54Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl