Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Parking/garaż
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam garaż o powierzchni 16,24m2 ul. Puławska Lublin

(Lublin ul. Puławska, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam garaż o powierzchni 16,24m2 + prawo do 1924/355000 części zespołu garażowego i innych urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych garaży (z aktu notarialnego).

Roczna opłata do Urzędu Miasta ok. 350zł

Garaż znajduje się w kompleksie garaży, mieszczących się przy ul. Puławskiej (jadąc w dół w stronę mc donalda w prawo tuż za wulkanizacją). Numer garażu 7.

Posiada księgę wieczystą.

Nie jest ogrzewany, aczkolwiek posiada instalację elektryczną, która niestety w obecnym sanie nie działa. Myślę, że sprytny elektryk szybko się z tym upora.

Garaż odziedziczyłem już w stanie jaki jest, potrzebuję go szybko sprzedać także oferuje go tak jak go zastałem. Cena 26500 zł&#65279;


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl