Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

adres na siedzibę firmy - wirtualne biuro w Poznaniu

(Poznań, Poznań, )
adres na siedzibę firmy - wirtualne biuro w Poznaniu


Odpowiedz: info@v-biuro.pl
Zamierzasz rozpocząć działalność gospodarczą ? A może już jesteś właścicielem firmy ? Chciałbyś, aby Twoja firma miała adres do korespondencji w centrum Poznania, fax i telefon stacjonarny, obsługę sekretarską, ale nie chcesz ponosić wysokich kosztów zatrudnienia personelu, wynajmu biura i zakupu sprzętu biurowego ? Jeżeli odpowiedziałeś &#8222;tak&#8221; na choćby jedno z tych pytań, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Proponujemy usługi, które pozwolą zredukować koszty i zadbać o profesjonalny wizerunek firmy.

Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z założeniem firmy ( w tym spółek z o.o. ). Doradzamy i szkolimy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania firmą. Prowadzimy telefoniczną obsługę sekretariatu, archiwizujemy i przechowujemy dokumenty. Świadczymy usługi dystrybucyjne na zlecenie klienta, organizujemy i reorganizujemy działy sprzedaży. Proponujemy usługi reklamowe i prowadzenie szkoleń w zakresie wskazanym przez klienta. Anonimowo sprawdzamy jakość usług świadczonych przez firmę zleceniodawcy i poprawności stosowanych procedur. Współpracujemy także z firmami wyspecjalizowanymi w zakresie księgowości i finansów, usług prawnych, informatyki, reklamy, handlu nieruchomościami, usług remontowo-budowlanych.

Podstawowy pakiet usług V-biuro, który obejmuje udostępnienie adresu na siedzibę firmy, obsługę korespondencji klienta, udostępnienie nr faksu. Dzięki nam zarejestrujesz firmę bez konieczności podawania swojego adresu domowego czy wynajmowania biura oraz ponoszenia kosztów jego wyposażenia i funkcjonowania.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, wysoką jakość obsługi oraz niskie, indywidualnie negocjowane ceny.

prowadzisz lub zamierzasz prowadzić firmę w Poznaniu ?
skontaktuj z nami - doradzimy i pomożemy &#8230;

V-biuro
biuro obsługi podmiotów gospodarczych w Poznaniu

kom. 722 133 899
info@v-biuro.pl
www.otostrona.pl/v-biuro


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl