Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

RISE Twoje Wirtualne Biuro w Krakowie/Rzeszowie

(Kraków, Kraków, )
RISE Twoje Wirtualne Biuro w Krakowie/Rzeszowie


Odpowiedz: (ukryty)
Wirtualne Biuro RISE

Wirtualne biuro to usługa skierowana do wszystkich rodzajów spółek, instytucji, działalności gospodarczych.
Zespół RISE.pl daje Ci możliwość posiadania w pełni wyposażonego biura w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta z profesjonalną obsługą sekretariatu.
Podnosi to wiarygodność oraz prestiż Twojej firmy bez konieczności wynajmowania kosztownych powierzchni biurowych.
Z Wirtualnego biura korzystasz w takim wymiarze w jakim potrzebujesz.

W ramach naszych usług oferujemy:

- Adres dla Twojej firmy w centrum Krakowa
- biuro z dogodnym dojazdem i parkingiem
- komfortowe miejsca do pracy
- wyposażone biuro z dostępem do Internetu, sprzętu i materiałów biurowych
- miejsca do spotkań z Klientami
- profesjonalną obsługę biura z obsługą korespondencji i połączeń
- obsługi księgowe i administracyjne


Coworking

Jesteś freelancelerem lub pracujesz w domu i chciałbyś jednocześnie spotykać nowych ludzi i pracować w skupieniu? A może dużo podróżujesz i chciałbyś przez chwilę popracować w miejscu z jednoczesnym dostępem do sieci, drukarki czy faxu? Mamy coś dla Ciebie. Wynajmij biurko na godziny lub wykup abonament na korzystanie ze stanowiska do pracy w takim czasie jaki jest dla Ciebie wygodny i poznaj ludzi, którzy pracują w ten sam sposób.


Sala konferencyjna

Chcesz zorganizować spotkanie, rekrutację, szkolenie lub prezentację? Wynajmij u nas salę konferencyjno - szkoleniową, posiadamy projektor, dostęp do Internetu, drukarek i materiałów biurowych i cateringu. Dla posiadaczy abonamentu sala konferencyjna jest gratis.


Rejestracja i sprzedaż Spółek

Jeżeli chcesz oszczędzić czas i nerwy pozwól Sobie pomóc. Oferujemy wachlarz usług związanych z rejestracją Spółek Akcyjnych , Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, Oddziałów i Przedstawicielstw firm zagranicznych, spółek cywilnych , spółek jawnych i innych. Wybór formy prawnej zależy od Ciebie. Jeśli potrzebujesz zacząć działalność od zaraz, możemy Ci zaoferować gotową, zarejestrowaną Spółkę, z siedzibą w naszym biurze.


Księgowość i kadry

Zleć nam prowadzenie księgowości i kadr. Nasza firma świadczy swoim Klientom obsługę kompleksową, indywidualnie dopasowaną, o wymiernych korzyściach. Nie tylko ograniczysz koszty związane z zatrudnieniem odpowiedniego, a zarazem doświadczonego personelu, będziesz również miał gwarancje, iż nasi współpracownicy dopilnują w twoim imieniu wszelkich formalności przewidzianych przez prawo.


RISE.pl
ul. Królewska 65A/1
30-081 Kraków
T/F : +48.12.431 21 85
biura@rise.pl
http://www.rise.com.pl »

RISE.pl Rzeszów
pl. Wolności 13/2
35-075 Rzeszów
17 717 61 60


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl