Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Pawilon Handlowy Klimatyzowany Sprzedam Wynajmę lub zamienię

(Legnica, Piekary C, Legnica, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Pawilon 40m2 z dwoma witrynami, typ obornicki, cześć usługowa/sprzedażowa bądź biurowa około 32 m2, zaplecze z wc około 8m2. Lokal z dostępem do prądu, wody, kanalizacja, klimatyzowany, z lokalizacją. Obecnie sklep ogólno-spożywczy, zgoda na alkohol. Pawilon jest własnościowy, na dzierżawionej działce od spółdzielni z niskim czynszem.
Cena lokalu NIE ZAWIERA wyposażenia sklepu ( lady chłodnicze, półki, lady, szafy chłodnicze, wagi, krajalnica, Klimatyzacja i inne ) - wartość ich szacuję na 4000. Istnieje możliwość przejęcia lokalu wraz z towarem lub bez ( do uzgodnienia ). Szczegóły do omówienia osobiście lub telefonicznie. Sklep sprzedaję z powodu potrzeby przeniesienia się do Warszawy.
Jest możliwość zakupu lokalu bez wyposażenia i towaru - do uzgodnienia.
Obecnie jest tam proseprujący sklep spożywczy, idealny dla kogoś kto szuka samozatrudnienia ( kontynuacja ) lub możliwa zmiana branży - wszelkie usługi ( fryzjer, wterynarz, punkt pralniczy, biuro podróży, usług księgowych, pośrednictwa kredytowego czy ubezpieczeń, fyzjer dla psów, biuro nieruchomości, usługi szewskie, punk z oknami, żaluzjami czy inne. ), oczywiście można poprowadzić w tym miejscu inny niż spożywczy sklep. Sklep posadowiony na działce około 55 m2, przed wejściem kostka i droga asfaktowa, w centrum dużego osiedla w Legnicy.

Sklep można rozebrać i przenieść ! Konstrukcja typ obornicki w całości do złożenia na części

Lokal jest w dobrym stanie, nieopisany ( bez reklam ) co daje możliwość szybkiej zmiany branży, na zwenątrz porobione wyprowadzenia do reklam świetlnych, czy oświetlenia.

Istnieje możliwość dzierżawy lokalu - cena dzierżawy 1700 zł + liczniki wraz z wyposażeniem ( zawiera również opłatę do spółdzielni ), najmu bez wyposażenia w cenie 1500 zł + liczniki ( zawiera również opłatę do spółdzielni ). Do opłat należy dodać podatek VAT. Warunkiem najmu jest kaucja płatna z góry, najem lub dzierżawa 6 miesięcy i dłużej - do uzgodnienia.

Przy zakupie możliwość rozłożenia płatności za lokal na kilka rat, lokal do przejęcia na własność od września 2013 - jest możliwość przejęcia lokalu również od zaraz - szczegóły do uzgodnienia

Przyjmę w rozliczeniu samochód lub wezmę pod uwagę propozycję zamiany na samochód, lub inne propozycje ( w moich ogłoszeniach znajdziesz również na sprzedaż samochód, mogę sklep i auto zamienić na coś w cenie obu, lub zbliżonej), wezmę pod uwagę zamianę na działkę, domek letniskowy, jacht czy tym podobne. Lokal chcę sprzedaż lub wynająć z powodu potrzeby zmiany miejsca zamieszkania i braku możliwości kontynuacji działalności. Na lokal z wyposażeniem lub bez wystawię fakturę vat 0%

Pawilon posadowiony jest w dzielnicy Piekary

wszelkie informacje dodatkowe pod numerem telefonu

Ogłoszenie dodane
: Niedziela, 16 Czerwiec, 2013  17:58Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl