Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Nowa Cena!!! Kompleks lokali użytkowych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!!!

(Chojnice ul.Pl. Niepodległości, Chojnice, )
Nowa Cena!!! Kompleks lokali użytkowych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przedstawiamy Państwu do sprzedaży kompleks lokali użytkowych, stanowiących parter kamienicy położonej przy ul. Pl. Niepodległości w Chojnicach.

Kamienica o odnowionej elewacji zewnętrznej zaprasza swym wyglądem. Lokalizacja wzdłuż jednego z głównych ciągów komunikacyjnych miasta, zarówno pieszych jak i drogowych zapewni przepływ potencjalnych klientów.

Na nieruchomość o powierzchni całkowitej 426 m2 składają się cztery duże, odrębne lokale z indywidualnym zapleczem sanitarnym, trzy z nich posiadają niezależne chłodnie spożywcze.

Przestronny, wyłożony gresem hol, prowadzi do lokalu położonego z lewej strony głównego wejścia, o łącznej powierzchni wraz z zapleczem i chłodnią - 57.7 m2 Niezależne wejście z zewnątrz pozwala na łatwe uzupełnianie towaru. Pomieszczenie w kształcie prawie idealnego kwadratu było wykorzystywane dotychczas jako lokal handlowy.

Po przeciwnej stronie znajduje się większy lokal o łącznej powierzchni wraz z zapleczem i chłodnią - 77.7 m2 Regularny kształt kwadratu zapewnia ustawność wnętrza. Dotychczas wykorzystywany jako lokal handlowy.

Oba lokale znajdujące się w tej części budynku posiadają elektrycznie opuszczane rolety wejściowe oraz każdy z czterech lokali posiada indywidualny klimatyzator.

W połowie holu, po lewej stronie, znajdują się dwie toalety dla klientów.
Następnie pomieszczenie socjalne dla pracowników z własnym zapleczem sanitarnym, które z kolei w łatwy sposób może zostać połączone z pomieszczeniem dotychczas wykorzystywanym jako kawiarnia. Ten blisko 40 metrowy lokal wyposażono w świetlik dachowy, który zapewnia naturalne światło i nadaje klimatu pomieszczeniu. Łączna powierzchnia obu pomieszczeń z łatwością może urosnąć do blisko 57 m2.

Największy lokal, dotychczas wykorzystywany jako restauracja ma powierzchnię łączną 125,1 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi. Do sali restauracji przylegają, magazyn, przedsionek kelnerski, kuchnia, zmywalnia, pomieszczenie do przygotowywania lodów oraz duża chłodnia o powierzchni 24,8 m2.

Całość dobrze utrzymana, na podłogach dobrej klasy gres. Całość kompleksu na jednym poziomie co znacznie ułatwia dostęp. Poszczególne lokale mogą wymagać lekkiego odświeżenia ,bez prac strukturalnych. Całość ogrzewana piecem gazowym z rozprowadzeniem nadmuchów ciepłego powietrza.

Większość lokali wydzielono za pomocą ścian działowych, które z łatwością można modyfikować uzyskując dowolną ilość lokali o różnej wielkości.

Standard lokali z łatwością pozwoli zaadoptować kompleks na miłą przychodnię medyczną lub niewielką galerię handlową.

Istnieje możliwość długoterminowego wynajmu całości kompleksu!!!
CENA : 830 tys. zł.
Atrakcyjna lokalizacja nieopodal centrum miasta, funkcjonalne rozwiązania wnętrza, które daje się z łatwością modyfikować do własnych potrzeb to niewątpliwe atuty tej nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację. tel. 531 44 22 44


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl