Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Nieruchomośc Przy Trasie nr 25

(Złotów, )
Nieruchomośc Przy Trasie nr 25


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferta bez pośredników nieruchomość jest moją własnością

Nieruchomość przylega bezpośrednio do głównej drogi krajowej NR.25- Koszalin, Mielno---Człuchów (Jedna z Głównych Dróg Nad Morze). Jest w centrum miejscowości Rzeczenica, lokalizacja ta sprawia iż są to korzystne warunki na wiele działalności.
Są tu bardzo ładne tereny turystyczne, w okolicy jest wiele jezior ze szlakami turystycznymi.
W związku z tym iż nieruchomość przylega do drogi krajowej jest bardzo duże zapotrzebowanie na pokoje hotelowe dla przejezdnych, w okolicy nie ma wizualnie tak atrakcyjnego budynku jak ten dlatego jest też bardzo duże zainteresowanie na wynajem sali wraz z bazą hotelową na wesela

1004m2 + Działka 3200m2

Zrobiłem Wycenę Nieruchomości i Rzeczoznawca wycenił ją na ponad 2 mln zł !!!
Zainwestowałem w nieruchomość o wiele więcej środków pieniężnych niż podana cena.
Moja cena za tą nieruchomość jest naprawdę atrakcyjna. Zapraszam do obejrzenia oraz do kupna.

Cena netto = 890 000 zl
Cena brutto zawiera 23% VATu = 1 094 700
Nabywca ma możliwość zwrotu całej kwoty (204 700zł) VAT-u.

Macie Państwo mozliwość zwrotu Vat jednorazowo całej kwoty lub poprzez amortyzację to już zależy od Państwa. Wystawiam pełną fakturę na 23% VAT i całkowity koszt tej nieruchomości dla osoby która nieruchomość kupi będzie ceną netto.

nieruchomość można kupić na firmę i wrzucić ją w koszty tym samym płacąc mniejszy podatek w swojej działalności.

Budynki oraz działka przeznaczone pod tereny Użytkowe, Handlowe, Mieszkalne więc przyszły właściciel ma możliwość przeznaczyć całą nieruchomość na dowolny cel- Hotel, Pensjonat, Dom Weselny, Produkcję, Skład Budowlany, podzielenie budynku na lokale użytkowe pod wynajem na działalności. ITP.

liczba kondygnacji: 4

piwnica: 11 wydzielonych pomieszczeń w tym kotłownia i skład opału

parter: w skład wchodzą: osobne pomieszczenie z przeznaczeniem na sklep, aptekę, wynajem pod placówkę banku lub inną działalność z zapleczem sanitarnym. Pizzeria, restauracja, bar , sala konsumpcyjna i zaplecze kuchenno - magazynowe z wyposażeniem

I piętro. Piętro budynku to osiem pokoi hotelowych i jeden apartament w trakcie adaptacji. Wszystkie pomieszczenia z łazienkami.

II piętro. (poddasze) do wykorzystania na np. pokoje hotelowe

Gdy by Państwo chcieli rozbudować, przebudować nieruchomość jest możliwość wzięcia dotacji na rozwój hotelarstwa, turystyki lub innych programów operacyjnych z Unii Europejskiej.

NR TEL. 663 882 984

sprzedaje z powodów rodzinnychSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl