Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Na sprzedaż Kamienica w centrum Zatora

(Zator, Pozostałe miejscowości, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przedmiotem ogłoszenia jest &#189; kamienica o powierzchni użytkowej ok.550 m2 (piwnice, parter, I piętro, strych). Nieruchomość ta jest wyłączną własnością ogłoszeniodawcy, nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi. Tylko parter kamienicy jest obecnie wynajmowany w celach handlowych, na podstawie umów cywilnoprawnych.
Właściciel dysponuje gotowym projektem podziału całej powierzchni.

Kamienica jest wykonana w technologii tradycyjnej, murowanej. Przez ostatnie lata poddana remontom takim jak: wymiana więźby dachowej i pokrycia dachowego, wymiana okien i drzwi wejściowych, położenie wylewki betonowej na parterze i I piętrze, wymiana przewodów elektrycznych, wymiana sieci kanalizacyjnej i wodociągowej).

Lokalizacja nieruchomości umożliwia zaadaptowanie funkcji zarówno handlowych, biurowych jak i mieszkalnych.

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.
Cena do negocjacji
Kontakt: 514 855 399










Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl