Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Lokal do wynajęcia w nowym obiekcie blisko centrum!!

(Chojnice ul. 31 Stycznia, Chojnice, )
Lokal do wynajęcia w nowym obiekcie blisko centrum!! Lokal do wynajęcia w nowym obiekcie blisko centrum!! Lokal do wynajęcia w nowym obiekcie blisko centrum!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy do wynajmu dziesięć lokali użytkowych o powierzchni od 22,33 m2 do 59,2 m2, w nowym obiekcie o przeznaczeniu biurowo &#8211; usługowym znajdującym się w ścisłym centrum Chojnic przy ulicy 31 Stycznia, naprzeciwko siedziby Starostwa Powiatowego.

Lokale znajdują się w nowym kompleksie, który będzie oddany do użytku w czwartym kwartale 2017 roku, co daje potencjalnemu klientowi wystarczającą ilość czasu na zorganizowanie własnej działalności w nowym punkcie. Istnieje możliwość dostosowania wielkości i wykończenia lokalu według wskazań i potrzeb klienta.

Wejście do budynku bezpośrednio z ulicy 31 Stycznia, co stanowi ogromy atut. Dodatkową zaletą jest nowoczesna winda, która ułatwi dostęp do lokali położonych na pierwszym piętrze. Na każdej kondygnacji ulokowano ogólnie dostępne toalety. Planowany wysoki standard wykończenia i nowoczesna bryła obiektu z dużymi oknami nada mu unikatowego wyglądu. Duża część fasady, widoczna od strony Starostwa Powiatowego, ma zostać przeznaczona na reklamy dla przyszłych najemców. W całym budynku ogrzewanie gazowe rozliczane proporcjonalnie do wielkości zajmowanego lokalu.

Obiekt idealnie nadaje się na kompleks biur lub lokali usługowych. Z powodzeniem dadzą się ulokować tam między innymi: centrum usług biznesowych, ubezpieczenia, kancelarie, biura projektowe lub doradcze. Powierzchniowo kompleks idealnie nadaje się dla punktów dydaktycznych jak szkoły językowe, niewielkie placówki medyczne czy gabinety kosmetyczne lub fryzjerskie. Sąsiedztwo Starostwa Powiatowego i Geodezji powoduje, iż jest to wymarzona lokalizacja dla geodetów, projektantów i architektów. Budynek położony wzdłuż jednego z głównych ciągów pieszych w Chojnicach.

Koszt najmu wynosi 42zł, 52zł lub 60zł/m2 (zgodnie z tabelą poniżej) plus media według zużycia. Kaucja w wysokości jednokrotności wynajmu.

Ta oferta dotyczy lokalu o powierzchni 22,53m2 położonego na pierwszym piętrze &#8211; koszt wynajmu to 947 zł za miesiąc plus media według indywidualnego zużycia + kaucja.
tel. 531 44 22 44


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl