Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

LOKAL W MAXIMUSIE 1100 zł Miesięcznie od zaraz BEZ PROWIZJI !!!

(Warszawa, Warszawa, )
LOKAL W MAXIMUSIE 1100 zł Miesięcznie od zaraz BEZ PROWIZJI !!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Ponieważ jesteśmy operatorem CH Maximus NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI!!!!! Do wynajęcia lokale w CH Maxiumus.

Atuty Centrum Maximus

Lokalizacja

Centrum znajduje się przy trasie wyjazdowej z Warszawy, 4 km za Jankami i zaledwie 19 km od centrum Warszawy.

Dzięki realizowanym w otoczeniu Centrum Maximus nowym drogom ekspresowym, obwodnicom i węzłom drogowym zapewnione będą do 2011 roku bezkolizyjne połączenia drogowe Maximusa z większością głównych ośrodków miejskich w kraju (Warszawa, Trójmiasto, Białystok, Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź i Poznań) oraz dogodne połączenia z najważniejszymi skupiskami klientów za wschodnią granicą (Kaliningrad, Mińsk i Lwów).

Znajdujący się w odległości zaledwie 10 km największy w tej części Europy Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie zapewniania bezpośrednie połączenia z Europą (i dalej na cały świat), tj. zarówno z dostawcami z kręgu europejskich marek mody oraz ze świata tzw. Global Fashion, jak i z najbardziej wymagającymi klientami na Wschodzie (Moskwa, St. Petersburg, Kijów).

Jakość i funkcjonalność

Promocja handlu

CHH Maximus został pomyślany jako centrum promocji handlu w branży modowej, oferujące kompleksowy przegląd oferty krajowego i światowego przemysłu produktów mody. Centrum Maximus nie tylko tworzy wysokiej jakości miejsca ekspozycji i sprzedaży produktów mody, ale również wspiera rozwój branży modowej zróżnicowanymi formami promocji, takimi jak: pokazy mody, seminaria i warsztaty, konferencje i szkolenia, giełda internetowa itp. Dzięki temu Centrum Maximus stało się miejscem promocji polskiego przemysłu lekkiego w Europie, przyciągającym zagranicznych kupców, którzy w jednym miejscu mogą zapoznać się z aktualną ofertą polskich producentów i złożyć zamówienia. Równocześnie polski rynek mody ma możliwość zapoznania się w Centrum Maximus z bardzo zróżnicowaną geograficznie i asortymentowo gamą ofert zagranicznych kreatorów i producentów mody.

Wszystko to odbywa się w komfortowych warunkach pracy (higiena i estetyka, klimatyzacja, całodobowa ochrona, łatwo dostępne i bezpłatne parkingi na 2400 pojazdów). Do dyspozycji odwiedzających i pracowników są również bary i restauracje, zaplecze socjalne oraz liczne punkty usługowe, w tym: banki, bankomaty, poczta, salon urody, pralnia, poprawki krawieckie itpDostępne lokale to:

30 m2 - 1100 zł brutto miesięcznie
40 m2 - 1500 zł brutto miesięcznie


Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Artur Dzieniszewski
tel. 664 930 930


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl