Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Jedyne tak tanie biuro w Łodzi do wynajmu od zaraz!

(Ul. Plac Wolności 12, 91-415 Łódź, Łódź, )
Jedyne tak tanie biuro w Łodzi do wynajmu od zaraz! Jedyne tak tanie biuro w Łodzi do wynajmu od zaraz! Jedyne tak tanie biuro w Łodzi do wynajmu od zaraz! Jedyne tak tanie biuro w Łodzi do wynajmu od zaraz!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Klienci! Centrum Biurowe City Office oferuje do wynajmu w pełni umeblowane, z dostępem do Internetu w technologii WiFi. Mikrobiuro zlokalizowane w centrum Łodzi. Biuro idealne do pracy dla dwóch lub trzech osób. W cenę miesięcznego abonamentu (699 PLN netto) wliczony jest szereg dodatkowych usług, do których zaliczamy między innymi: nielimitowany dostęp do Internetu, obsługę i pomoc recepcji, dostęp do dobrze wyposażonej kuchni, dostęp do sal szkoleniowych i konferencyjnych znajdujących się na terenie City Office, czystość i miłą atmosferę, możliwość przebywania na terenie City Office od 8.00 do 21.00 i wiele więcej!!! Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej www.city-office.com.pl oraz pod numerem telefonu 422353661. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych telefonicznie lub pod adresem e-mail biuro@city-office.com.pl.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl