Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Interes do przejęcia &#8211; Stoisko handlowe wraz z lokalizacją w C.H. M1 w Czeladzi

(Czeladź, Katowice, )
Interes do przejęcia &#8211; Stoisko handlowe wraz z lokalizacją w C.H. M1 w Czeladzi Interes do przejęcia &#8211; Stoisko handlowe wraz z lokalizacją w C.H. M1 w Czeladzi Interes do przejęcia &#8211; Stoisko handlowe wraz z lokalizacją w C.H. M1 w Czeladzi Interes do przejęcia &#8211; Stoisko handlowe wraz z lokalizacją w C.H. M1 w Czeladzi


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Mamy do zaoferowania możliwość przejęcia wyspy handlowej wraz z lokalizacją w C.H. M1 w Czeladzi. Stoisko usytuowane jest w ciekawej lokalizacji, prowadziliśmy również różnego rodzaju kampanie reklamowe w celu wypromowania stoiska.

Wyspa składa się z 12 segmentów 0,4 x 0,8 x 1,5m i 2 segmentów typu lada o wymiarach 0,4 x 0,8 x 1m. Wyspa ma wymiary 3,2 x 3,2m. Segmenty składają się z dolnej części zabudowanej o wysokości 0,7m i z górnej części przeszklonej o wysokości 0,8m. Podstawa segmentu wykonana jest z płyty meblowej w kolorze wenge jasny, natomiast górna część zrobiona jest z profili aluminiowych i szkła hartowanego (w tym również półki i drzwiczki). W dolnej części gabloty jest miejsce na zapasowy towar w zamykanych szafkach.
Zabezpieczenie gabloty stanowią zamykane na kluczyk szklane drzwiczki. Dodatkowym zabezpieczeniem są stawiane pionowo podwójne lady sprzedażowe co po zamknięciu daje stoisku łączną wysokość 1,5m.

Aktualnie meble służą do sprzedaży modeli zdalnie sterowanych i gadżetów w galerii handlowej ale nadają się do sprzedaży innego asortymentu. Półki w gablotach mają regulowaną wysokość. Można umieścić w gablocie dowolną ilość półek, można nawet zostawić gablotę bez żadnej półki. Gabloty można ustawić w dowolnej konfiguracji.

Oferujemy również współpracę w zakresie towarowania wyspy handlowej asortymentem, który pochodzi z naszego importu. Posiadamy w ofercie szeroką gamę modeli zdalnie sterowanych, różnego rodzaju gadżetów, gier imprezowych, elektroniki użytkowej i innego tego typu asortymentu.

Wyspę można obejrzeć w galerii handlowej M1 w Czeladzi do końca stycznia. Stoisko znajduje się tuż obok sklepu Media Markt.

Istnieje możliwość zakupu samego stoiska. Koszt mebli to 6000zł netto.

Kontakt w sprawie dodatkowych informacji:
Tel: 795-795-048l


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl