Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Do wynajęcia Lokal z łazienką Idealny na gabinet - Centrum Ś-cy

(Pl. św. Małgorzaty, Świdnica, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Do wynajęcia 2 pomieszczenia (gabinet z łazienką) o łącznej powierzchni ok. 20m2 w ścisłym centrum Świdnicy na gabinet lekarski, gabinet masażu, gabinet psychologiczny, logopedyczny, spotkania biznesowe, mediacje lub inną nieuciążliwą działaność.
Faktura od firmy

Gabinet zlokalizowany jest przy pl. Św. Małgorzaty (biurowiec TeleRaj) na IV piętrze. Obiekt posiada nowoczesną windę i jest przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Budynek i jego posesja są monitorowane i znajdują się pod stałym nadzorem firmy ochroniarskiej. Biurowiec ogrzewany jest z własnego węzła ciepłowniczego.

Gabinet jest bardzo jasny a położenie okien od strony północnej oraz zlokalizowane od tej strony zadrzewienie na posesji nie powodują nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń w słoneczne dni. Lokal ma własne zaplecze sanitarne / łazienkę (jest to osobne pomieszczenie, również z dużym oknem - wejście przez drzwi bezpośrednio z gabinetu) wyposażoną w toaletę oraz kabinę prysznicową i umywalkę z gorącą i zimną wodą. W pomieszczeniu tym jest również do dyspozycji regał na podstawowe naczynia, sztućce, szklanki itp., jak również kuchenka mikrofalowa oraz czajnik elektryczny.
Pomieszczenie zostało w całości odnowione na wysoki standard (gładzie, panele, nowe drewniane okna) i jest w pełni umeblowane / wyposażone pod działalność zgodnie z jego przeznaczeniem. Do dyspozycji w lokalu jest stałe, szybkie łącze internetowe. Lokal posiada także instalację i gniazdo telefonii stacjonarnej (podłączenie telefonu stacjonarnego wymaga zawiązania umowy z operatorem)

Lokal wynajmowany NA DNI
W większość dni tygodnia lokal pełni funkcję gabinetu psychologicznego, jest więc idealny pod działalność typu gabinet psychologiczny, lekarski, logopedyczny czy gabinet masażu.

CAŁKOWITY MIESIĘCZNY KOSZT BRUTTO wynajmu to 200zł / miesiąc za dany dzień tygodnia (np. za wszystkie poniedziałki w miesiącu).
W cenie zawarte są:
- zimna i ciepła woda
- centralne ogrzewanie
- energia elektryczna
- WiFi i LAN

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod wskazanym w ogłoszeniu numerem


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl