Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Do sprzedania budynek biurowy/biura w Końskich. Tanio.

(Końskie, Warszawska, Końskie, )
Do sprzedania budynek biurowy/biura w Końskich. Tanio. Do sprzedania budynek biurowy/biura w Końskich. Tanio. Do sprzedania budynek biurowy/biura w Końskich. Tanio. Do sprzedania budynek biurowy/biura w Końskich. Tanio.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
SPRZEDAM nieruchomość zabudowaną budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 1646,10 m2, częściowo ogrodzoną i zagospodarowaną, znajdującą się w peryferyjnej strefie zabudowy miasta Końskie. Od strony zachodniej graniczy z ul. Warszawską o nawierzchni asfaltowej, relacji Końskie-Grójec (droga krajowa nr742).
Budynek jest konstrukcji uprzemysłowionej, trzy kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony (budynek główny). Od strony wschodniej dobudowano salę zebrań idealną do organizowania konferencji, połączoną z budynkiem głównym poprzez łącznik konstrukcji murowanej. Przeważająca część budynku przeznaczona jest pod pomieszczenia biurowe. Dużo mniejsza powierzchnia przeznaczona jest na węzły komunikacyjne i pomieszczenia pomocnicze. W podpiwniczeniu znajdują się również magazyny materiałów biurowych, garaż dla samochodów. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, oświetleniową i siłową, wodociągową, kanalizacyjną, c.o., odgromową. Budynek jest w dobrym stanie.
Do budynku prowadzi chodnik z płyt betonowych podjazd betonowy. Droga dojazdowa do garaży wykonana jest z asfaltu, natomiast droga dojazdowa oraz parking od strony ul. Warszawskiej z bloczków betonowych. Nieruchomość odgrodzona jest ogrodzeniem konstrukcji stalowej wypełnionym siatką z drutu ocynkowanego.
Cena wynajmu całości to 44.280,00 zł brutto (cena wynajmu części budynku lub biura do uzgodnienia).
Cena sprzedaży do uzgodnienia.

Więcej informacji pod nr tel. 661-968-451 w godzinach 8:00-16:00 lub na maila j.kudaruk@eurofinance.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl