Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Do WynajĘcia W Sosnowcu

(Sosnowiec, Al. Mireckiego 22; ul. Mierosławskiego3, Sosnowiec, )
Do WynajĘcia W Sosnowcu Do WynajĘcia W Sosnowcu Do WynajĘcia W Sosnowcu Do WynajĘcia W Sosnowcu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Posiadamy do wynajęcia pomieszczenia na naszych posesjach przy ul. Mierosławskiego 3, i Al. Mireckiego 22 w Sosnowcu.


1. Lokal składający się z o łącznej pow. ok. 250 m2. W skład całości lokalu wchodzą:
1 pokój pow. ok. 12 m2 , dwa pomieszczenia gospodarcze pow. ok. 8 m2, dwie toalety i główne pomieszczenie, które ma ok. 220 m2. Ściany głównego pomieszczenia od strony frontowej oraz bocznej uliczki są przeszklone. Oferowany lokal posiada klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, trzy wejścia: jedno od głównej ulicy, drugie z bocznej uliczki, trzecie jest od wewnątrz posesji które może służyć jako wejście gospodarcze (wnoszenie towarów, wejście dla pracowników). Lokal posiada zamontowane liczniki - energii, wody, centralnego ogrzewania.

2. Pomieszczenia na I piętrze składając e się z jednego dużego pokoju i drugiego mniejszego + toalety ok. 110 m2.
3. Pomieszczenie na I piętrze składające się z 3 pokoi (osobne wejście do każdego z pokoi z korytarza), aneksu kuchennego oraz toalety - 107 m2.
4. Lokal biurowy na I piętrze, w skład którego wchodzą jeden duży pokój z przepierzeniem + mniejszy pokój, aneks kuchenny, 2x WC, łączna powierzchnia ok. 134 m2.
5. Pomieszczenia z bezpośrednim wejściem od Al. Mireckiego 22 oraz dwoma wejściami od tyłu - pow. 127 m2 z możliwością wynajmu dodatkowo pomieszczeń ok. 58 m2 - witryny od strony ulicy, jak również z drugiej strony od posesji. Ogrzewanie podłogowe, liczniki energii, wody.
6. Lokal biurowy, 3 pomieszczenia o pow. 57m2 toaleta na korytarzu,
7. Magazyn o pow. ok. 70 m2 nieogrzewany
8. Hala ok. 350 m2 - ogrzewany
9. Hala ok. 300 m2 - bez ogrzewania z pomieszczeniem socjalnym o pow. 24 m2.
Place utwardzone o pow. 1000-2000 m2 . (w pełni uzbrojone, własna stacja transformatorowa, woda, ścieki )
Jesteśmy skłonni po przedstawieniu projektów, na ewentualne zmiany adaptacyjne w pomieszczeniach. Istnieje również możliwość zwiększenia powierzchni do wynajęcia poprzez dobudowę do istniejącego lokalu lub poprzez połączenia z sąsiednimi lokalami. Jednak taka decyzja z naszej strony musi być poparta zainteresowaniem i rozmowami z ewentualnym najemcą.

W przypadku zainteresowania ww. lokalami prosimy o niezobowiązujący kontakt w czasie którego odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy wyjaśnień.

Tel. O606528214, (32) 266-05-46, (32) 266-59-94 biuro@energokon-plus.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Luty, 2013  09:51Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl