Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Do WynajĘcia Atrakcyjny Lokal Przy Ul. Wojska Polskiego O Pow. 330 M2 W Wieluniu !!!

(Ul. Wojska Polskiego, Wieluń, )
Do WynajĘcia Atrakcyjny Lokal Przy Ul. Wojska Polskiego O Pow. 330 M2  W Wieluniu !!! Do WynajĘcia Atrakcyjny Lokal Przy Ul. Wojska Polskiego O Pow. 330 M2  W Wieluniu !!! Do WynajĘcia Atrakcyjny Lokal Przy Ul. Wojska Polskiego O Pow. 330 M2  W Wieluniu !!! Do WynajĘcia Atrakcyjny Lokal Przy Ul. Wojska Polskiego O Pow. 330 M2  W Wieluniu !!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Do wynajęcia komfortowo wykończony dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 330 m2, usytuowany w obiekcie komercyjnym w Wieluniu przy ul. Wojska Polskiego. Wejście do proponowanego lokalu znajduje się na parterze, bezpośrednio przylegającym do parkingu, który obsługuje nawet samochody wielkogabarytowe. Powierzchnia parteru wynosi ok. 96 m2 i składa się z holu, 13 pomieszczeń o różnym przeznaczeniu oraz korytarza; powierzchnia piętra zaś to 234 m2, co stanowią 3 przestronne pomieszczenia. Istnieje możliwość zamontowania reklamy na zewnątrz budynku co stanowi dodatkową przestrzeń pod reklamę wielkoformatową. Dodatkowym atutem lokalu jest możliwość wyburzenia wewnętrznych działowych ścian oraz indywidualnej aranżacji wnętrza.

Czynsz miesięczny to 6.400 zł netto (ok. 19 zł/m2). Dodatkowo należy doliczyć koszty związane z mediami i ogrzewaniem.

OTOCZENIE I LOKALIZACJA:
Doskonała lokalizacja obiektu przy ul. Wojska Polskiego i 100 metrów do ul. Kaliskiej, co gwarantuje maksymalny przepływ mieszkańców dla proponowanego lokalu.

INFRASTRUKTURA:
Cała nieruchomość wyposażona jest w instalację wodno-kanalizacyjna, elektryczną (siłę), telefoniczną i komputerową, kanalizację oraz wentylację. Ogrzewanie miejskie z sieci.

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację!!!

Pośrednik prowadzący ofertę:
Tomasz Brzeziński
Kom.: 695 641 864 lub 43 843 37 55
biuro@wgn.wielun.pl

NR.OFERTY BIURA: 410
LICENCJA: 18125

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: http://www.wgn.wielun.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl