Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa

(Grudziądz, ul. Rybacka 14, Grudziądz, )
DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy do wynajęcia 4 niezależne sale:

Sala koncertowa - pow. 780 m2, ilość osób: 300-1200.
Duża, przestronna sala z balkonem widokowym i dużą, wygodną sceną. Bar usytuowany na jednej ze ścian jest wygodnie zaprojektowany i może obsłużyć dużą ilość klientów. Bar posiada zaplecze magazynowe i kuchenne. Sala wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie sceniczne. Podłoga wyłożona jest gresem z podświetleniem LED-owym. Całość sali urządzona jest w nowoczesnym stylu na ścianach są fototapety podświetlane LED-owo, za sceną jest ściana luster. Całość dopełniają czarne fotele i sofy ze stolikami. Sala posiada niezależne wejście, dużą szatnię i toalety.
Sala nadaje się na organizację koncertów, kabaretów, występów, imprez szkolnych i firmowych, jak też na zajścia taneczne, sportowe i każde inne.

Sala klubowa - pow. 580 m2, ilość osób: 100-200.
Przestronna, kilkupoziomowa sala urządzona w bardzo nowoczesnym stylu na ścianach są fototapety podświetlane LED-owo, za barem jest ściana luster, a całość dopełnia pochyły sufit z mirrorball. Wyposażenie sali stanowią wygodne fotele w kolorze ecru z ciemnymi stolikami. Sala posiada scenę widoczną z każdego miejsca oraz dodatkową mniejszą scenę z rurą do tańca i ścianą pokrytą lustrami. Podłoga pokryta jest gresem z oświetleniem LED-owym. Ciekawie usytuowany bar posiada zaplecze magazynowe i kuchenne. Dodatkową atrakcją są dwa tory bowlingowe i duży balkon z trzema stołami bilardowymi.
Sala ma niezależne wejście od strony ul. Rybackiej, dużą szatnię i toalety.
Sala idealnie nadaje się na organizację koncertów, kabaretów, występów, spotkań większych grup, a także na zajęcia sportowe i taneczne oraz inną działalność handlowo-usługową.

Sala klubowa II - pow. 400 m2, ilość osób: 70-150.
Sala stanowi kilkupoziomowe wnętrze z widokowymi balkonami. W sali jest wygodna scena widoczna z każdego miejsca z małym zapleczem. Ciekawie położony bar z zapleczem jest w stanie obsłużyć wielu gości. Podłoga wyłożona jest parkietem, a jedna ze ścian pokryta dużymi lustrami. Sala ma nowoczesny charakter i utrzymana jest w ciepłych kolorach. Wyposażenie sali stanowią wygodne czerwone fotele i sofy oraz ciemne stoliki.
Sala posiada szatnię i toalety.
Wejście do sali jest niezależne z parkingu pod dachem, od strony ul. Portowej.
Sala może być przeznaczona na działalność klubową, gastronomiczną, rozrywkową, ale też na zajęcia taneczne, sportowe, szkolenia lub każdą inną działalność handlowo-usługową.

Pokój konferencyjny - ok. 70 m2, ilość osób: maksym. 30.
Sala wyposazona w ekran LCD, flipchart, tablicę suchościeralną, internet bezprzewodowy.

Niewątpliwie atutem naszych sal jest dogodna i atrakcyjna lokalizacja - centrum Grudziądza, z bezpośrednim dojazdem z mostu oraz dogodnym dojazdem od strony śródmieścia, w sąsiedztwie średniowiecznej zabudowy miasta z piękną panoramą nadwiślańską. Błonia nadwiślańskie są obecnie w trakcie rewitalizacji, co oznacza, że w najbliższym czasie staną się bardzo atrakcyjnym miejscem.
Sale położone są w odległości:
- ok. 10 minut pieszo od Dworca Głównego PKP i PKS
- ok. 5 minut pieszo od przystanku tramwajowego i autobusowego
- ok. 2 minuty pieszo od centrum handlowego ALFA
- ok. 3 minuty pieszo od najbliższego ***hotelu.

Istnieje możliwość wynajmu jednej, dwóch lub wszystkich trzech sal jednocześnie, zarówno na godziny, jak i długoterminowo.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: sale-grudziadz.pl


tel: (56)46-13-444 lub 664-149-085


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl