Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Atrakcyjny lokal do wynajęcia w Wieluniu.

(Wieluń, Wieluń, )
Atrakcyjny lokal do wynajęcia w Wieluniu. Atrakcyjny lokal do wynajęcia w Wieluniu. Atrakcyjny lokal do wynajęcia w Wieluniu. Atrakcyjny lokal do wynajęcia w Wieluniu.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Do wynajęcia lokal o powierzchni 39m2 zlokalizowany na parterze dwukondygnacyjnego budynku komercyjnego, w pobliżu ul. Kaliskiej w Wieluniu. Składa się z 2 pomieszczeń oraz zaplecza sanitarnego. Główne pomieszczenie o wymiarach 4,40 na 5,15m wraz z zapleczem o powierzchni 4,62m2 i toaletą &#8211; 2,22m2. Położony bezpośrednio przy dużym parkingu dla samochodów osobowych. Wejście do lokalu wprost z parkingu od strony głównej ulicy. Obiekt wyposażony w dużą, przeszkloną witrynę. Lokal posiada instalację wentylacyjną, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Budynek usytuowany jest przy zbiegu ulic: Sieradzkiej i Sucharskiego. Miejsce to charakteryzuje się dużym ruchem kołowym i pieszym. Wokół lokalu znajduje się sklep monopolowy, odzieżowy, salon fryzjerski, pizzeria, firma ubezpieczeniowa, bank, stacja benzynowa. Lokal przeznaczony jest pod działalność handlową, usługową, biurową. Koszty adaptacji po stronie Najemcy.

Czynsz miesięczny 1500 zł. netto (38,50zł. netto/m2). Dodatkowo należy doliczyć koszty związane z mediami.

Serdecznie polecam!!!!

Pośrednicy prowadzący ofertę :
Maciej Pychyński
Kom: 793-685-535
biuro1@wgn.wielun.pl

Monika Brzezińska
Kom.: 691 751 313,

NR.OFERTY BIURA: 426
LICENCJA: 3708

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: http://www.wgn.wielun.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl