Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

DziaŁka Z KamienicĄ Na SprzedaŻ W WĄgrowcu!!!!!

(WĄgrowiec, Wągrowiec, )
 DziaŁka Z KamienicĄ Na SprzedaŻ W WĄgrowcu!!!!!  DziaŁka Z KamienicĄ Na SprzedaŻ W WĄgrowcu!!!!!  DziaŁka Z KamienicĄ Na SprzedaŻ W WĄgrowcu!!!!!  DziaŁka Z KamienicĄ Na SprzedaŻ W WĄgrowcu!!!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
DZIAŁKA Z KAMIENICĄ NA SPRZEDAŻ W WĄGROWCU!!!!!Na sprzedaż działka o powierzchni 3408 m2 blisko samego centrum Wągrowca !!!!Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Na działce znajdują się dwa budynki, kamnienica wielorodzinna oraz dom mieszkalny. Jeden z nich przeznaczony jest do rozbiórki (wydane pozwolenie).

Zabudowania posiadają przyłącza prądu, gazu, wody i kanalizacji.ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, RUCHLIWA ULICA, W SĄSIEDZTWIE BUDYNKI WIELORODZINNE, LOKALE UŻYTKOWECena: 999 999 zł (do negocjacji)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!!

NIERUCHOMOŚCI FURMAN ODDZIAŁ WĄGROWIEC
RYNEK 17 (I PIĘTRO)
62-100 WĄGROWIEC
TEL. 67 255 34 15


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl