Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Szyszki - sprzedam działkę w miejscowości letniskowej

(Szyszki gm. Szczekociny, Katowice, )
Szyszki - sprzedam działkę w miejscowości letniskowej Szyszki - sprzedam działkę w miejscowości letniskowej Szyszki - sprzedam działkę w miejscowości letniskowej


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Działka budowlana, podłączenie prądu - w granicy, działka jest sucha, teren równy, położona jest w atrakcyjnej okolicy. Istnieje opcja zakupienia 4 jednakowych działek położonych obok siebie. (działka pokazana jest na zdjęciu głównym, na pozostałych dwóch zdjęciach - okolica)

Działka położona jest w miejscowości Szyszki w dolinie Pilicy. W odległości ok. 30 km od miejscowości znajdują się ruiny zamku w Ogrodzieńcu, pałac w Pilicy oraz profesjonalnie przygotowany stok narciarski, a także bogate formy krasowe Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

W obrębie kilkuset metrów od działki znajduje się rzeka Pilica (działka położona jest znacznie wyżej niż rzeka, teren jest suchy i nie jest zalewany nawet podczas dużych powodzi), las, stawy pełne ryb, malownicze łąki. Ok. 700 m od działki zlokalizowany jest w pełni działający młyn wodny, który w zdumiewający sposób formuje koryto rzeki. 150 m od działki znajduje się sklep, (jednocześnie jest to bardzo spokojna i cicha okolica).

Szyszki przekształciły się z tradycyjnej polskiej wsi w miejscowość o charakterze wypoczynkowym, w obrębie której zlokalizowanych jest kilkaset domków wypoczynkowych. Obecnie miejscowość zamieszkuje jedynie kilka osób spośród jej rdzennej ludności. Osoby te prowadzą niewielkie gospodarstwa rolne, dzięki czemu Państwa menu śniadaniowe może zostać wzbogacone o świeże jaja ze wsi, tradycyjny twaróg czy mleko prosto od krowy.

Zakup działki polecam szczególnie osobom, ceniącym sobie spokój i bliskość natury. Jestem również przekonany, że z uwagi na kończący się zasób działek budowlanych w tej miejscowości, zakup działek oferowanych przeze mnie będzie niezwykle intratną inwestycją.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl