Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedaż atrakcyjnej działki 3892 m2 z prawem do zabudowy z koncepcją projektu pod fitness club

(Rybnik Zebrzydowice, Rybnik, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Doskonała oferta dla potencjalnego nabywcy-przedsiębiorcy lub osoby prywatnej. Działka z koncepcją projektu budowy fitness-clubu lub domu przyjęć.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA PLANU PRZESTRZENNEGO DO WGLĄDU!!
Przedmiotowa działka znajduje się w terenach oznaczonych na rysunku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego symbolem:
G MNZ - tereny ekstensywnej zabudowy mieszkaniowej
G ZM - tereny ogrodów przydomowych


Działka jest uzbrojona w prąd i wodę, ogrodzona siatką i obsadzona wysokimi iglakami, które zapewniają intymność i swobodę. Na działce znajdują się 2 korty tenisowe i zaplecze sanitarne, budynek z 4 toaletami i 2 prysznicami z zabudowaną własną oczyszczalnią ścieków - tzw.szambo samo spalające. Jest także basen wbudowany w ziemi na gł.1.5m,szer.4.6m. i dł.9.2m.
Na działce znajduje się domek drewniany, może służyć jako camping w ciepłe dni. Działka posiada prawo do zabudowy. Posiada przyłącze kanalizacyjne. Nie jest zbytnio oddalona od gł. ulicy a mimo to ma swoje zacisze. Oddalona od centrum miasta 5 minut podróży samochodem.
W odległości ok. 300m jest przystanek autobusowy i sklepy.Działka ta zapewnia intymność dla właściciela. Może być wykorzystana pod działalność. Telefon kontaktowy 609659850 lub 601442970


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl