Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam przepiękną, jedyną w swoim rodzaju działkę 47,35a w Grodzisku koło Ojcowa 16km od Krakowa

(Grodzisko koło Ojcowa 16km od Krakowa, Kraków, )
Sprzedam przepiękną, jedyną w swoim rodzaju działkę 47,35a w Grodzisku koło Ojcowa 16km od Krakowa


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nasza działka znajduje się w Grodzisku koło Ojcowa i jest z pewnością jednym z najciekawszych i najbardziej tajemniczych miejsc jakie znam. Jeśli miałabym wymienić miejsca, do których jestem najbardziej przywiązana i które darzę największym sentymentem i zainteresowaniem, Grodzisko lokowałoby się absolutnie w ścisłej czołówce. Niepowtarzalną atmosferę kształtuje nie tylko kameralna zabytkowa architektura, wspaniały krajobraz i jurajska przyroda, ale także bardzo bogata historia.Grodzisko jest stare, tajemnicze, ciche, spokojne, pełne wdzięku, romantyzmu i piękna zaklętego w wapienne ciosy budowli, grube pnie drzew, kolorowe witraże, kamienne figurki, kaplice, bramy, ławeczki i tonące w zaroślach obwałowania pradawnego grodu.
Wiele wspomnień wiąże z tym miejscem ale niestety,
dzieci dorosły, każde poszło w swoją stronę, żadne z nich nie chce osiedlić się w tym miejscu i w związku z tym przyszedł czas żeby sprzedać nasza ojcowiznę.
Dziaka NR 562/1 o pow. 43,90a usytuowana jest niedaleko szczytu wysokiej skały wśród otaczających ją pobliskich lasów, jest wspaniała i pełna uroku o każdej porze roku i doby oraz w okolicznościach różnych warunków atmosferycznych.Działka położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, według planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Parę kroków od mojej działki a dokładnie 300m znajduje się kompleks składający się z kościoła p. w. Wniebowzięcia NMP i bł. Salomei, domu prebendarza, pustelni i domu modlitwy. Całość znajduje się na wysokiej, górującej nad Doliną Prądnika, otoczonej lasem skale w obrębie zachowanych wałów średniowiecznego grodu. U pod nurza tej pięknej i potężnej skały znajduje się działka NR 616/1 pow. 3, 45a która jest dopełnieniem tego co najpiękniejsze w Grodzisku.

Osoba kontaktowa: CZESŁAWA I RYSZARD
Telefon: 608-330-471


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl