Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam piękna działkę w Stanisławicachkoło Krakowa

(Stanisławice, Bochnia, )
Sprzedam piękna działkę w Stanisławicachkoło Krakowa Sprzedam piękna działkę w Stanisławicachkoło Krakowa Sprzedam piękna działkę w Stanisławicachkoło Krakowa


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam działkę w Stanisławicach, sąsiadujących z Kłajem, w gminie Bochnia. Działka jest pusta, składa się z dwóch kawałków, przedzielonych drogą &#8211; około 30-arowego, prostokątnego, mającego ponad 100m długości i około 28m szerokości, w ponad połowie budowlanego, oraz trójkątnego o powierzchni około 6 arów, w całości budowlanego. Działka posiada liczne zalety, do których należą:
1. Szybki (ok. 15-20 minut), łatwy i bezkorkowy dojazd do Krakowa, dzięki zjazdowi na obwodnicę w pobliskim Szarowie.
2. Dobra infrastruktura &#8211; media, włącznie z gazem i kanalizacją znajdują się na działce lub w jej pobliżu, dojazd utwardzony.
3. Spokojna okolica &#8211; w pobliżu są prywatne domy i pola, plan zagospodarowania wyklucza powstanie większych inwestycji.
4. Pobliże Puszczy Niepołomickiej i Raby, znajdującej się w bezpiecznej odległości od działki &#8211; w maju tego roku działka pozostała sucha.

Miejsce piękne i bezpieczne, okolice dobrze zagospodarowane &#8211; polecam!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl