Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam działkę w Skawinie

(Kraków Skawina, Kraków, )


Odpowiedz: omlet3@op.pl
Powierzchnia działki to prawie 4 ha Nieruchomość położona jest w Skawinie w obrębie dawnych terenów magazynowych i towarowych. Pierwotnie miała ona być przeznaczona na utylizację odpadów gdyż jej gabaryty oraz miejsce położenia na to pozwalają (tereny uprzemysłowione w zachodniej części Skawiny)-sprawa jest nadal aktualna. Kształt działki zbliżony jest do trójkąta, dojazd do działek drogą asfaltową, teren jest płaski, nie zabudowany.
Na podstawie karty wyceny nieruchomości metodą porównywania parami ustalono średnią wartość jednego metra kwadratowego na kwotę 51 zł. Na dzień dzisiejszy jestem w stanie sprzedać działkę po dużo niższej cenie gdyż zależy mi na czasie - kwestia negocjacji.
W razie pytać proszę o kontakt pod nr.728-467-785


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl