Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam działkę w Gostyni - Powiecie mikołowskim

(Gostyń, Orzesze, )
Sprzedam działkę w Gostyni - Powiecie mikołowskim Sprzedam działkę w Gostyni - Powiecie mikołowskim Sprzedam działkę w Gostyni - Powiecie mikołowskim


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam działki w Gostyni, gminie Wyry, powiecie Mikołowskim, w centralnej części województwa Śląskiego. Gostyń to nieduża wieś, rozwijająca się w bardzo szybkim tempie pod względem zabudowy. Jest to ciche i spokojne miejsce.

Blisko:
do przystanku autobusowego - 100m
do najbliższego sklepu - 400m
do kościoła - 1,5 km
do szkoły (szkoła podstawowa klas 1-6, oraz gimnazjum) - 2 km
najbliższe przedszkole - 3km
najbliższa przychodnia lekarska - 3km
do poczty - 3km
do banku - 3km

Działki znajdują się w pobliżu skrzyżowania ulic Rybnickiej i Drzymały. Lokalizacja nieruchomości umożliwia szybkie i wygodne połączenie z dużymi miastami aglomeracji śląskiej m.in.: z Katowicami, Tychami i Mikołowem.

Dla osób nie posiadających samochodu MZK Tychy zapewnia komunikację miejską liniami autobusowymi nr 157 i 294. Działki mają rozmiary 1210 m2 oraz 1440 m2. Mają kształt prostokąta, co widać na zdjęciu. Działki posiadają dostęp do wszystkich mediów, kanalizacja w trakcie prac przygotowawczych do realizacji. Obok nieruchomości budowane jest osiedle (patrz link: www.domy-gostyn.pl ) .

Kontakt: Domowy - 032 218 79 25
Kom - 0 515 149 785


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl