Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam działkę nad morzem

(Rogowo k/Mrzeżyna, Szczecin, )
Sprzedam działkę nad morzem


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam w Rogowie k/Mrzeżyna(woj. zachodniopomorskie ) atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjno-budowlaną o pow.2126 m2 położoną ok.60m od jeziora Resko Przymorskie, ok. 400m-450m od morza i ok.350m od drogi powiatowej Mrzeżyno-Dźwirzyno- Kołobrzegu (15km). Przeznaczenie wg aktualnego MPZP- zabudowa pensjonatowa z funkcją mieszkalną do 20% pow. działki i do 2,5 kondygnacji (8,5m), dopuszczalna funkcja handlu, usług i gastronomii.
Do działki doprowadzona woda ( sieć wykonana ze środków własnych - wieloletni zwrot za wodę w rachunkach przez ZWiK Trzebiatów) oraz prąd-siła. Kanalizacja (przy drodze powiatowej Mrzeżyno-Dźwirzyno-Kołobrzeg - ok.350m) - do granicy działki &#8211; wydanie warunków przyłącza natychmiastowe ale budowa ze środków własnych w rozliczeniu w rachunkach za ścieki do ZWiK Trzebiatów albo czasowo zbiornik bezodpływowy- do czasu wykonania kanalizacji przez Gminę Trzebiatów (ustawowo zadaniem własnym Gminy i z jej środków). Dojazd utwardzony. Teren działki płaski, utwardzony, nawieziony i podniesiony.
W odległości ok.400m-600m od działki funkcjonują już całoroczne - unikalny kompleks mieszkalno -wypoczynkowy- Rogowo Rezydencja Nadmorska (www.burco.pl) , OW WIKTORIA (www.wiktoria-rogowo.pl )i WDW ROGOWO (www.wdw-rogowo-prof.pl ) i inne. W planie zagospodarowania przestrzennego wzdłuż linii brzegowej jeziora będzie przebiegać promenada. Moja działka jest położona ok.60m od jeziora i graniczy od tej strony z 2 działkami położonymi przy linii brzegowej jeziora . Od strony północnej działki w/g planu będzie usytuowany park i ścieżki do komunikacji pieszo-rowerowej. Jezioro Resko Przymorskie jest jeziorem przepływowym i nikt z właścicieli nie posiada i nie będzie posiadał działki z linią brzegową jeziora- chociaż niektórzy tak twierdzą. Można jedynie czasowo budować pomosty pływające.
Jest wreszcie nowo położony i oddany do użytkowania asfaltowy odcinek drogi powiatowej Mrzeżyno-Dźwirzyno-Kołobrzeg, przy której leży działka oraz nowo wybudowana ścieżka pieszo rowerowa przy niej. Rogowo jest i będzie jedną z ostatnich oaz spokoju na wybrzeżu bałtyckim. Proponowana cena zakupu działki w wysokości 350 zł/m2 (do niewielkiej negocjacji) jest na tą chwilę niezwykle atrakcyjną bo pomimo chwilowego zastoju na rynku nieruchomości będzie ona w krótkim czasie warta mnożnika razy 2, 3, ? i jest i będzie na pewno inwestycją o bardzo pewnym i wysokim potencjale wzrostu ceny. Są działki w Rogowie za które właściciele życzą sobie sumy pomiędzy 600zł-800zł za m2 ale rzeczywiście zostało w ostatnim czasie sprzedanych parę działek w cenach od 450zł do 550zł.
Tylko poważne oferty.
kom. 501727825 -preferowany
91-3866216 - wieczorem

Istnieje również możliwość zakupu sąsiadującej z moją działki o pow. ok. 3800 m2 położonej przy linii brzegowej jeziora Resko ( wykonany pomost pływający, 10 nowych kompletnych łódek wędkarsko-turystycznych i kontener do obsługi ) - w przypadku zainteresowania podam bezpośredni numer telefonu do właściciela. Warunki wg MPZP identyczne j/w ale na pewno nie cena zakupu.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl