Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam działkę

(Wrocław, Fabryczna , Strachowice 20 przy lotnisku, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam działkę w Strachowicach, znajdującą się ok. 200 metrów od portu lotniczego. Nr działki 31/2, wg wypisu z rejestru gruntów nr jednostki rejestrowej G. 42, obręb 0046-Strachowice, (KW 17448), ul.Skarżyńskiego 20, powierzchnia 2 261 m ( w tym tereny mieszkaniowe (B) o pow. 478 m, ,abudowane parterowym domem o pow. ok. 60 m i grunty orne o pow. 1783 m). Domek jest niskiej jakości i raczej nie nadaje się teraz do zamieszkania, ma dwa pokoje, kuchnię i łazienkę; ogrzewanie węglowe. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Są wszystkie media, oprócz kanalizacji (można się podłączyć). Wjazd z dwóch stron: od ul. Skarżyńskiego i od nowej drogi na starym terenie jednostki wojskowej. Atrakcyjna okolica; miejscowy park w zasiegu ręki- tylko 12 km od centrum, obok nowa obwodnica i nowa droga do miasta, 500 m do parku tysiąclecia na Nowym Dworze.
Do tej pory teren ten był wykorzystywany jako parking samochodowy dla osób wylatujących z Wrocławia i jest do tego obecnie przygotowany.
350 zł za metr.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl