Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam PILNIE działkę wraz z pozwoleniem na budowę.

(Brzeski, Jadowniki, ul. Podgórska, Brzesko, )
Sprzedam PILNIE działkę wraz z pozwoleniem na budowę. Sprzedam PILNIE działkę wraz z pozwoleniem na budowę. Sprzedam PILNIE działkę wraz z pozwoleniem na budowę. Sprzedam PILNIE działkę wraz z pozwoleniem na budowę.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedam PILNIE działkę wraz z pozwoleniem na budowę.

OKAZJA! Działka wraz z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego FILEMON oraz z wydanym dziennikiem budowy.
Działka posiada KW i nie jest obciążona hipotecznie.
Jest to działka budowlano-rolna o pow. 81 ar w miejscowości Jadowniki przy ul. Podgórskiej. Kształtu prostokątnego, bardzo długa (ok. 0,6 km), o szerokości max 15m.
Wszystkie media obok działki z wyjątkiem kanalizacji - planowanej przez działkę. Teren w części budowlanej prawie poziomy, w pozostałej części nachylony w kilku miejscach w kierunku na wschód i na zachód. Część budowlana zaczyna się około 20 m od drogi asfaltowej.

Następny etap to zatrudnienie kierownika budowy oraz wytyczenie przez geodetę miejsca pod fundamenty i można zaczynać prace budowlane.

kbodek(at)wp. pl
883525670

Ogłoszenie dodane
: Poniedzialek, 31 Pazdziernik, 2011  14:31Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl