Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam Działkę

(Wąwelnica, Szczecin, )
Sprzedam Działkę Sprzedam Działkę Sprzedam Działkę


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Opis

Bardzo ciekawa oferta dla osób chcących się wybudować w niewielkiej odległości od Szczecina. Działka jest bardzo dobrze położona, w stosunkowo niewielkiej odległości od drogi prowadzącej do Szczecina, ale jednocześnie na tyle daleko, że nie są odczuwalne hałasy dnia codziennego. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy. Serdecznie polecamy ze względu na atrakcyjną okolicę. Działka budowlano-rolna w Wąwelnicy o powierzchni 837m2 przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. W bliskim sąsiedztwie nowo wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. teren uzbrojony i podzielony. Działka uzbrojona w prąd (skrzynka na działce) i linię telekomunikacji. Kanaliza, woda i gaz w drodze. Możliwość ujęcia wody ze studni głębinowej. Kwestia uzyskania pozwolenia na budowę i można rozpocząć inwestycje.
W maju 2008r. wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem oraz przyłączy infrastruktury technicznej. Dla terenu inwestycji ustala się:
1) maksymalna powierzchnia zabudowy 22%,
2) wysokość zabudowy mieszkaniowej: 6,5m - 7,5m do kalenicy dachu,
3) dach wielospadowy, o kącie nachylenia 30st - 40st,
4) zabezpieczenie minimum 2 miejsc postojowych na terenie własnej działki.
5) minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 50%

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 10 Lipiec, 2011  13:04Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl