Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Działki
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedam DziaŁkĘ Z Wz Na StacjĘ BenzynowĄ I Budynek Han.-usŁ

(Brzesko, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
SPRZEDAM DZIAŁKĘ Z WARUNKAMI ZBUDOWY NA STACJĘ BENZYNOWĄ I BUDYNEK HANDLOWO- USŁUGOWY
Działka od frontu ma szerokość 120 m głębokość do wydzielenia od 50- do300m. Na działkę zrobione są uzgodnienia zjazdów z lewoskrętem.

Działka ta leży przy prostym odcinku drogi nr 964 łączącej Kraków, Dąbrowę Tarnowską i Tarnów. Jest to droga alternatywna do nowo powstającej autostrady A4 i biegnie równolegle do niej na całej długości od Krakowa do Tarnowa w odległości od 4-15 km. Nadmienić należy, iż będzie to jedna z nielicznych dróg pomiędzy tymi miastami, na których nie będzie obowiązywał elektroniczny system pobierania opłat za przejazd. Droga 964 przebiega przez miejscowość Szczurowa i poprzez południową i zachodnią obwodnicę Szczurowej połączona będzie bezkolizyjnie z drogą 768, która jest zjazdem z autostrady w okolicy miejscowości Mokrzyska. Droga 768 jest łącznikiem z autostradą A4 i drogą nr 79 Kraków &#8211; Sandomierz. Droga 768 jest bezpośrednim połączeniem z Warszawy przez Kielce do Nowego Sącza i Krynicy. Obecnie ukończona została i oddana do użytku obwodnica zachodnia Szczurowej a obwodnica południowa, która jest naturalnym przedłużeniem drogi 964 jest na etapie przetargu mającego na celu wyłonić firmę projektową i wykonawczą. Pod południową obwodnicę Szczurowej wykupione są już wszystkie grunty i zamknięte uzgodnienia środowiskowe. Najbliższa stacja benzynowa na wschód od działki z warunkami zabudowy mieści się w Niedomicach, natomiast na zachód w kierunku Krakowa, nie licząc maleńkich stacji w punktach po PGR-wskich to Niepołomice. Ważnym punktem logistycznym na tym terenie jest również nowy most na Wiśle w miejscowości Górka na trasie 768, następny most od strony wschodniej jest w odległości ok. 50 km na trasie nr 73 w miejscowości Piaski, a od strony zachodniej w miejscowości Nowe Brzesko w odległości ok. 35 km.
Ważnym elementem również miejscowej infrastruktury jest powstanie dwóch stref ekonomicznych, jednej w Borzęcinie gdzie w miniony piątek odbył się przetarg i grunty wykupiła firma BRUK-BET, która umiejscowi tutaj swój największy zakład produkcji kostki brukowej, a złoża 160 ha jako surowiec do produkcji posiada po przeciwnej stronie w/w działki w okolicach miejscowości Przybysławice Zdrochec, zatem transport musi odbywać się drogą 964. Druga, strefę ekonomiczną stworzyła gmina Szczurowa, bezpośrednio przylegająca do rozpoczętej inwestycji południowej obwodnicy, która to jest naturalnym przedłużeniem drogi 964 a przy niej znajduje się działka z WZ na stację paliw.
Pomimo jeszcze rozwijającej się infrastruktury i początków działania stref ekonomicznych już dzisiaj na drodze 964 panuje bardzo duży ruch i bardzo często tą drogę wybierają np. przedstawiciele handlowi czy też kurierzy.

tel.: 511563244


Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 23 Styczen, 2012  15:26Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl